Ludzie jedli psią karmę. Czy się zorientowali?

Uważacie się za kulinarnych ekspertów? Ciekawe, czy rozpoznalibyście karmę dla psów podaną naprawdę ekskluzywnie.

Ludzie jedli psią karmę. Czy się zorientowali?

Zapewne wydaje się wam, że nie sposób pomylić normalnego jedzenia od psiej karmy, jednak czy aby na pewno? Osoby, które zaproszono do eksperymentu zostały poproszone o skosztowanie specjalnie dla nich przygotowanych dań, których podanie robiło naprawdę dobre wrażenie. Żadna z tych osób nie spodziewała się, że jej kubki smakowe zostaną wystawione na aż taką próbę. Przy okazji, uczestników eksperymentu poproszono o wyrażenie szczerej opinii o jedzonych potrawach, wśród których znalazły się burgery, klopsiki, tacos.

Zobaczcie także: Czy czerwone mięso zwiększa ryzyko raka? Oto najnowsze wyniki badań


Wszyscy, którzy skosztowali tych dań byli zachwyceni ich smakiem i wyglądem. Najczęściej padało określenie "To niesamowite". Jeden z badanych chłopców stwierdził nawet, że nigdy wcześniej nie jadł tak pysznego burgera.

Tajemnica tego, z czego zrobiono potrawy została wyjawiona dopiero o usłyszeniu wszystkich opinii. Jaka była reakcja osób, które jeszcze przed chwilą zajadały się psią karmą? Niektórzy zaczęli się śmiać, część nie wiedziała co powiedzieć, a niektórzy dokończyli swoje dania.

Zobaczcie także: Czy wiesz o jakiej porze pić kawę, by miała najlepsze działanie? Sprawdź

Zapewne wiele z was zastanawia się, czy ten eksperyment był bezpieczny dla zdrowia testerów. Producent karmy dla psów, z której przyrządzono potrawy podkreśla, że na co dzień nie poleca jedzenia tego produktu, jednak kucharze przetworzyli go w taki sposób, że na pewno nie zaszkodził konsumującym, wśród których nie zabrakło dzieci oraz starszych osób.Zobaczcie nagranie, na którym zarejestrowano eksperyment i lepiej nie próbujcie tego samodzielnie w domu.Zobaczcie także:Foto: YouTube@Freshpet


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 29.07.2015 (aktualizacja: 2015-07-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×