Masz ochotę na… niebieską kawę?

Niebieski to zdecydowanie kolor tego sezonu!

niebieska kawa cover.jpg

Dostępność i rodzaje kaw są tak szerokie, że często zamawiając kawę w jednej z sieciówek, musisz się zastanowić chwilę, zanim podejmiesz odpowiednią decyzję. Kawa stała się generalnie naszym codziennym dodatkiem do życia i wiele osób na świecie, nie wyobraża sobie bez niej normalnego funkcjonowania.

Polecamy: Jak się grilluje na świecie?


Właśnie dlatego, że stanowi, aż tak wielki potencjał biznesowy, wiele osób prześciga się wzajemnie w wymyślaniu nowych kombinacji smakowych czy walorów estetycznych kaw, tylko po to, by zwiększyć sprzedaż.


Po dzisiejszej lekturze Internetu sądzimy, że największy potencjał w obecnej chwili tkwi w… niebieskiej kawie! Cóż, jak widać, ostatnio niebieski kolor w branży gastronomicznej jest bardzo popularny, tak jak niebieskie wino, które zdominowało rynek alkoholowy.


Zobacz też: Pyszne drinki na weekend!


Pewnie zastanawiasz się, skąd bierze się niesamowity kolor kawy? Otóż o ten niecodzienny pigment dba… łyżeczka pudru z alg. Dodatkowo, do zwykłej, czarnej kawy (z pudrem z alg) dodano cytrynę, imbir oraz mleczko kokosowe. W chwili obecnej oryginalną, błękitną latte dostaniecie jedynie w kawiarni Matcha Mylkbar w Melbourne (Australia).


Podobno smakuje trochę jak guma balonowa. Spróbowałabyś czy zostaniesz raczej przy "zwykłej" latte?


Zobacz też:

Zdjęcie: Instagram.com 


Dodał(a): Anna Guzek , Piątek 22.07.2016 (aktualizacja: 2016-07-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
EE tam:P jesli ma smak gumy balonowej to jestem na tak:)!
Dodano: 2016-08-03 01:22:46 Zgłoś nadużycie
Anonim
na pewno nie. kawa ma mieć kolor kawy, a nie koronkowych majtek.
Dodano: 2016-07-22 11:16:48 Zgłoś nadużycie