Moulinex Fresh Express Plus – zdrowo i bez wysiłku

Nowy produkt marki Moulinex Fresh Express Plus odpowiada na potrzeby konsumentów, którzy w trosce o zdrowie i urodę, chcieliby szybko i łatwo przygotować ulubione potrawy na bazie świeżych i naturalnych składników. To wymarzony produkt dla osób świadomych swych wyborów, dbających o zdrowie i kondycję.

Moulinex Fresh Express Plus

Moulinex Fresh Express Plus – zdrowo i bez wysiłku


RÓŻNORODNOŚĆ
Fresh Express Plus to urządzenie, dzięki któremu można przygotować różnorodne potrawy na bazie warzyw i Moulinex Fresh Express Plusowoców. Posiada 5 wymiennych nasadek o różnych funkcjach, takich jak: tarcie na drobno, tarcie na grubo czy krojenie w plastry. Wyposażone jest również w specjalnie przygotowaną końcówkę do tarcia twardych składników na wiórki (np. parmezanu czy czekolady) oraz dodatkową do tarcia ziemniaków. Marka Moulinex pielęgnuje polskie tradycje kulinarne - dzięki Fresh Express Plus w łatwy i szybki sposób można przygotować surówki z marchwi, selerów czy buraczków, mizerię, zapiekanki z warzyw oraz tradycyjne placki ziemniaczane.


KOMFORT
Fresh Express Plus
to łatwe i poręczne w użyciu urządzenie. Wystarczy wybrać odpowiednią nasadkę, włożyć warzywo, nacisnąć przycisk i gotowe! Poszatkowane składniki wpadają prosto do naczynia! Fresh Express Plus zapewnia profesjonalne efekty w ekspresowym czasie. Szatkowanie, tarcie i krojenie w plastry nigdy nie było tak proste! Nowy produkt marki Moulinex Fresh Express PlusMoulinex został zaprojektowany w taki sposób, aby wyeliminować kłopoty związane z jego czyszczeniem czy przechowywaniem. Łatwe mycie (wystarczy opłukać), wygodne i praktyczne przechowywanie końcówek (wkładana jedna w drugą) oraz kompaktowy rozmiar sprawiają, że Fresh Express Plus to urządzenie niezastąpione w każdej kuchni, które zawsze warto mieć „pod ręką”.

Zaintrygowana? Zobacz, jak działa Fresh Express Plus na filmikach i zapoznaj się ze wszystkimi funkcjami tego cud - robota - kliknij tu!


Źródło: Mat. promocyjne

Dodał(a): Natalia Woroniec , Czwartek 04.10.2012 (aktualizacja: 2012-10-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×