Nie masz czasu? Oto sposób na smaczny obiad w 15 minut

Nadchodzi lato, a Ty nie masz ochoty stać godzinami przy kuchni? Trzy wyśmienite, inspirujące propozycje od Lubelli pozwolą w 15 minut stworzyć dania, które zadowolą tych, którzy cenią domowe, smaczne posiłki. Do przygotowania wystarczy jedna patelnia.

Lubella „Szybko z patelni” to nowość dostępna w trzech wariantach smakowych: „Pikantne Rurki”, „Świderki z pieczarkami” oraz „Świderki w szpinaku”. Każda z nich zawiera wysokiej jakości makaron z pszenicy durum od Lubelli oraz przyprawy potrzebne do przygotowania aromatycznego sosu.

Lubella „Szybko z patelni” to danie, które nie wymaga dużego nakładu pracy, czasu, ani wyjątkowych zdolności kulinarnych. Jego przygotowanie jest bardzo łatwe i zajmuje zaledwie 15 minut. To danie na jedną patelnię, więc ilość potrzebnych naczyń została zredukowana do absolutnego minimum. Wystarczy podsmażyć ulubione warzywa i mięso, wsypać prawdziwy makaron i przyprawy z opakowania, całość zalać gorącą wodą, a następnie dusić przez około 10 minut. Pyszne makaronowe danie jest gotowe już w 15 minut! Nowa propozycja Lubelli z pewnością zaoszczędzi czas wszystkim zapracowanym, którzy chcą jadać rodzinne posiłki, pomimo napiętego grafiku.


"Szybko z patelni" – smaczny obiad w 15 minut

"Szybko z patelni" - Pikantne Rurki

"Szybko z patelni" – smaczny obiad w 15 minut

"Szybko z patelni" - Świderki z pieczarkami


"Szybko z patelni" – smaczny obiad w 15 minut

"Szybko z patelni" - Świderki w szpinaku


Bardzo ważnym czynnikiem jest smak, ale także wygoda i szybkość przygotowania posiłku. Makaron to doskonały produkt, pozwalający stworzyć smaczne i atrakcyjne danie - zazwyczaj nie wymagające wysokich umiejętności kulinarnych. To bardzo ważne dla Polaków, którzy mają coraz mniej czasu nie tylko na przygotowywanie posiłków, ale także na budowanie relacji z bliskimi. Co więcej, z obserwacji rynku wynika, że gros z nas poświęca wolne chwile na wypełnianie tzw. obowiązków domowych. Jednak mimo tych trudności Polacy nadal chcą się dobrze odżywiać i jeść posiłki przy wspólnym stole. Jest to niezwykle istotne z punktu widzenia pielęgnacji wartości rodzinnych oraz dbałości o właściwe odżywianie.

"Spożywanie wspólnie przygotowanych posiłków kształtuje prawidłowe nawyki żywieniowe i bardzo korzystnie wpływa na budowanie dobrych relacji z bliskimi" – wyjaśnia Anna Nasiłowska, dietetyk marki Lubella i dodaje – "równie istotne są częstotliwość i forma spożywanych posiłków, ale także to, co na ten przysłowiowy talerz kładziemy. Makarony są doskonałym źródłem węglowodanów, więc powinny być podstawą naszej codziennej diety. Dodatek produktu białkowego oraz warzyw, olejów roślinnych dopełni całość pełnowartościowego posiłku" – podsumowuje Anna Nasiłowska.

„Szybko z patelni” to nowa propozycja od Lubelli, która jest receptą na smaczny, posiłek dla zabieganych.

Sugerowana cena detaliczna: 4,99 zł


Dodał(a): Nikola Zbyszewska , Piątek 28.06.2013 (aktualizacja: 2013-07-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
kamallow
w 15 min można ugotować ziemniaki, zrobić sałatkę i usmażyć jajko - mniej kalorii, zero chemii i smaczniejsze:)
Dodano: 2013-07-03 18:03:14 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×