Sebastian Olma z własnym programem kulinarnym

"Yoga w kuchni Sebastiana Olmy" już niebawem wystartuje! Poznamy proste, a zarazem wykwintne dania, które zrobią rewolucję!

yoga_w_kuchni_program.jpg

Sebastian Olma doświadczenie zdobywał pracując w najlepszych brytyjskich restauracjach, między innymi u Gordona Ramsaya, czy Toma Aikensa. W maju tego roku zwyciężył w drugiej edycji programu Top Chef, po czym został Szefem Kuchni w warszawskiej restauracji Kafe Zielony Niedźwiedź, która  kilka miesięcy później zdobyła tytuł Knajpy Roku.

Czas na kolejne wyzwanie dla Sebastiana Olmy -  własny program kulinarny Yoga w kuchni Sebastiana Olmy. Konwencja programu to krótkie, kilkuminutowe odcinki, w których Olma pokazuje jak przygotować niezwykle efektowne, co nie znaczy skomplikowane dania, bazujące na lokalnych i sezonowych produktach.

Współpraca
Do współpracy przy programie udało się namówić firmę Lenovo, która od dawna wspiera DOersów, czyli ludzi z pasją. Sebastian Olma niewątpliwie zalicza się do ich grona. Lenovo jest natomiast producentem tabletów z serii Yoga, które świetnie spisują się m. in. w kuchni, gdzie potrafią z powodzeniem zastąpić klasyczną książkę kucharską. Tablet jest tak skonstruowany, że można go postawić lub położyć pod kątem wygodnym do czytania przepisów, stabilnie chwycić, a nawet powiesić.

Premiera
Program dostępny jest wyłącznie w Internecie, a pierwszy odcinek opublikowany został w niedzielę na fan page’u Sebastiana Olmy i Lenovo Polska. Będzie go można również obejrzeć na kanale YouTube.

Partnerem "Yoga w kuchni Sebastiana Olmy" zostały Wydarzenia Kulinarne.

Źródło/Foto: Mat. prasoweDodał(a): Magdalena Tokarczyk , Środa 10.12.2014 (aktualizacja: 2014-12-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×