Słodki Wawel na wiosnę i na chwile w rodzinnym gronie!

Wielkanoc to wyjątkowy czas dla rodziny. To także śmigusowa tradycja i chwile pełne radości, które warto utrwalić miłym skojarzeniem i… fantastycznym smakiem! Pomóc w tym mogą słodycze z wiosennej oferty Wawelu na Wielkanoc. Wybieraj wśród 19 słodkich propozycji dla Ciebie i dla Twoich bliskich, z którymi możesz się dzielić tym wyjątkowym smakiem.

Słodki Wawel na wiosnę i na chwile w rodzinnym gronie!

Słodki Wawel na wiosnę i na chwile w rodzinnym gronie!Według statystyk z Centrum Badania Opinii Publicznej 1/3 Polaków deklaruje, że brakuje im czasu dla rodziny i najbliższych. Doskonałą okazją do spędzenia wspólnych chwil jest nadchodząca Wielkanoc. To idealna okazja do tego, by wspólnie pielęgnować tradycję przygotowywania koszyczka, malowania pisanek i wspólnej zabawy na ''Śmigus Dyngus''. To także lepsze samopoczucie wywołane nadchodzącym latem i częściej pojawiającym się słońcem.

Wśród słodyczy dostępnych w ofercie na Wielkanoc,mamy do wyboru czekolady nadziewane o smaku kultowych pralin z Wawelu: Malaga, Kasztanki, Tiki Taki oraz Truskawkową i Toffi. Dostępne są także duże czekolady o smaku wiśniowym, truskawkowym oraz poziomkowym idealnie nadające się na prezent. Wawel słynie również  z pralin, których nie mogło zabraknąć i tym razem. Wśród oferowanych są Malaga, Kasztanki i Tiki Taki oraz Michałki w 3 wariantach: Białe, Zamkowe i Kokosowe. Miłośników galaretki ucieszy Mieszanka Krakowska, a poszukiwaczy bardziej wytrawnego smaku czekoladowe Trufle w czekoladzie. W ofercie dostępna jest również Śliwka w czekoladzie w fantazyjnym, prezentowym opakowaniu.


Źródło/Foto: Mat. prasoweDodał(a): Magdalena Tokarczyk , Niedziela 09.03.2014 (aktualizacja: 2014-03-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×