Zmienna, świeża, ekologiczna... Restauracja Bio 33

Specjalnością Restauracji Bio 33 są dania z certyfikatami Bio, czyli przyrządzone na bazie produktów, które nie były modyfikowane genetycznie, wyprodukowane, bądź wyhodowane w warunkach naturalnych, bez użycia nawozów sztucznych, antybiotyków, a także herbicydów i pestycydów.

Restauracja Bio 33

Restauracja Bio33 została otwarta w listopadzie 2011 roku. Jest jedną z niewielu w Warszawie i w Polsce, która serwuje dania z certyfikatami Bio, co oznacza, że użyte produkty nie są modyfikowane genetycznie, zostały wyprodukowane bądź wyhodowane w warunkach naturalnych, bez użycia nawozów sztucznych, antybiotyków, a także herbicydów i pestycydów. Oczywiście nie wszystkie dania mogą być w pełni Bio, z uwagi na bardzo wysokie standardy certyfikacji, żeby jednak nie ograniczać menu, Restauracja Bio 33 proponuje również dania bez adnotacji Bio, tym niemniej bardzo starannie dobierane są produkty pod względem ekologicznym - tylko od niewielkich i zaufanych dostawców.

Cechą wyróżniającą Restaurację Bio33 jest unikatowe podejście do Klienta, dostosowujące się do jego potrzeb i gustów smakowych. Restauracja Bio33 oferuje bowiem zmianę co najmniej 3 propozycji w menu co 3 miesiące, stad liczba 33 w nazwie Restauracji. Równie istotną cechą menu Restauracji Bio33 jest 3 elementowa karta menu w każdym asortymencie, co oznacza że spośród przystawek, zup, czy dań głównych mamy do wyboru jedno z trzech proponowanych dań. Takie rozwiązanie w menu wynika z filozofii Restauracji Bio33, odnoszące się do szczególnej świeżości proponowanych potraw, jak i produktów z których są one przygotowywane. 

Wśród wykwintnych przystawek, nasze podniebienia uraczy Carpaccio z polędwicy wołowej, Bio łosoś marynowany w wiśniówce oraz Ser kozi zapiekany w cieście Filo. Dla dbających o linię, polecamy różnorodne i kolorowe sałatki Bio, pożywne i pełne zdrowia.

Kulinarne marzenia wszystkich smakoszy różnorodnych mięs zaspokoją Stek z bio polędwicy wołowej, Pierś z kaczki oraz Polędwiczka z wieprzowiny jabłkowej. Odpowiednio wyselekcjonowane mięso, dobrze przyrządzone oraz w wykwintny sposób podane spełni kulinarne wymagania niejednego konesera dań mięsnych.

Dla smakoszy ryb Restauracja Bio33 przygotowała wspaniałe morskie opowieści, którym nie oprze żaden miłośnik rybnych potraw. W menu króluje Dorsz bałtycki, Bio łosoś oraz Okoń morski


Naszą ucztę osłodzą nam desery, których barwność napawa już nas słodkim uniesieniem po obfitym daniu głównym. W ofercie znajdują się Naleśniki na słodko oraz obłędnie Czekoladowe gorące ciastko, a także Krem brulee z gruszką.  

Restauracja Bio 33


Restauracja Bio33 nie tylko oferuje zdrowe i zawsze świeże dania, ale oferuje miejsce, pełne wdzięku i klasy. Wnętrza napawają elegancką prostotą wystroju, zapewniając jednocześnie sympatyczną i intymną atmosferę. Aranżacja wnętrza Restauracji Bio33 nawiązuje do prostoty połączonej z wykwintnością proponowanych dań, które powstają pod osobistym nadzorem Szefa Kuchni, wychowanka najznamienitszych polskich i zagranicznych mistrzów kuchni, Grzegorza Krupy, który swoje doświadczenie zbierał w restauracjach Hoteli Bristol, Marriott i InterContinental.Restauracja Bio33 jest czynna w każdy dzień tygodnia od 7:00 do 23:00. Milion Kobiet poleca!Dodał(a): Małgorzata Piguła , Środa 18.04.2012 (aktualizacja: 2012-04-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
olinkaa24
ładny wystrój :)
Dodano: 2012-04-12 20:00:52 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×