Bądź idealna z Vichy!

Nie ma rzeczy niemożliwych. Bez względu na typ skóry, czy jest wrażliwa, sucha lub podatna na powstawanie niedoskonałości... Bez względu na wiek lub styl życia… Skóra może być odmieniona, idealnie piękna i być Twoją Mocną Stroną!

Bądź idealna z Vichy!

Bądź idealna z Vichy!


Czy wiedziałaś o tym, że skóra jest największym organem ludzkiego ciała? Oprócz tego, że pełni wiele kluczowych dla naszego organizmu funkcji, ma też zasadniczy wpływ na nasz wygląd. Zasługuje więc na specjalne traktowanie. Na stan skóry i jej  równowagę wpływa bardzo wiele dynamicznie zmieniających się czynników wewnętrznych i zewnętrznych.

Jako żywy organ skóra reaguje na nie wszystkie. Każda z nas wie doskonale, że zarwane noce, niedokładny demakijaż, nadmiar stresu, żywieniowe „grzeszki”, przesuszone powietrze czy po prostu - czas – to wszystko w końcu odbije się na kondycji naszej skóry. Na szczęście jest też druga strona medalu: skóra odwdzięczy się z pewnością, jeśli potraktujesz ją z należytą uwagą; odpowiednia pielęgnacja – czytaj: odpowiednimi preparatami i z odpowiednią konsekwencją – to sposób, by zdecydowanie poprawić stan swojej skóry, czuć się dobrze i wyglądać pięknie.

Jak to zrobić? Warto zaufać ekspertom..i sobie!

Od początku istnienia, celem marki Vichy (założonej przed ponad 80 laty przez dermatologa, dr Hallera) jest proponowanie preparatów do pielęgnacji skóry i włosów, które w widoczny i odczuwalny sposób poprawią ich stan i samopoczucie użytkowniczek. Niezmiennie, wszystkie dermokosmetyki tej marki tworzone są na bazie wody termalnej ze źródła Lucas w mieście Vichy; jej unikalny skład chemiczny, bogaty we wzmacniające minerały, sprawia, że preparaty Vichy mogą być stosowane przez osoby ze skórą wrażliwą.

Dzięki postępowi wiedzy na temat biologii skóry i innowacjom w zakresie możliwości wpływania na nią odpowiednimi składnikami aktywnymi, Vichy wypracowało wiele specyficznych preparatów wyróżniających się skutecznością potwierdzoną w rygorystycznych badaniach. Każdego dnia   dermatolodzy, farmaceuci i specjaliści wielu innych dziedzin związanych ze zdrowiem pracują nad tworzeniem najskuteczniejszych formuł, pomagających współczesnej kobiecie dbać o swoją skórę.

Produkty Vichy doskonale pasują do stylu życia współczesnych kobiet, ponieważ ich działanie ma na celu zneutralizowanie negatywnego wpływu, jaki mają na skórę nie tylko czynniki związane ze starzeniem chronologicznym, czy hormonalnym, lecz także behawioralnym: środowisko, promienie UV, klimat, styl życia, żywność i stres…Współczesna kobieta nie skupia się już tylko i wyłącznie na zwalczaniu zmarszczek. Od swojej pielęgnacji oczekuje znacznie więcej. Dlatego dzisiaj  misją Vichy jest stworzenie preparatów, dzięki którym każda kobieta może osiągnąć swoją idealną skórę. Idealną – dla niej samej, według jej kryteriów, potrzeb i  oczekiwań. Wolnej od porównań, niezależnie od wieku, typu skóry, niezależnie od klimatu i czynników, jakim poddana jest jej skóra. W każdym momencie życia, dzięki działaniu odpowiednich składników aktywnych, skóra każdej z nas może osiągnąć swój niepowtarzalny ideał.


NOWOŚĆ OD VICHY, KTÓRĄ POKOCHAŁY POLKI!


IDÉALIA LIFE SERUM

Bądź idealna z Vichy!

Bądź idealna z Vichy!


WSKAZANIA: skóra narażona na brak snu, stres, dym papierosowy, promieniowanie UV, zanieczyszczone środowisko czy niezrównoważoną dietę.

SKUTECZNOŚĆ: potwierdzona w badaniu kosmetoklinicznym na grupie 53 kobiet. Po 4 tygodniach stosowania: koloryt skóry znacznie się poprawił; skóra stała się gładsza (46%), a zmarszczki i linie mniej widoczne (11%). Oznaki zmęczenia zmniejszyły się o 22%.

SKŁADNIKI AKTYWNE:
• kompleks idealizujący, 17 zgłoszeń patentowych
cząsteczka LR[2412] – pochodna kwasu jasmonowego; powstała w wyniku 10-letnich badań Działu Badań Zaawansowanych Grupy L’Oréal. Przyspiesza odnowę komórkową i poprawia zdolność skóry do obrony przed szkodliwymi czynnikami.
lipohydroksykwas (LHA) - pochodna kwasu salicylowego, cząsteczka opatentowana; stymuluje odnowę komórkową skóry, delikatnie złuszcza naskórek, przez co redukuje nieregularny koloryt skóry i ułatwia przenikanie składników aktywnych
• adenozyna – cząsteczka organiczna uczestnicząca w wielu reakcjach biologicznych w ludzkim ciele. Jest produkowana i uwalniana w miarę potrzeb organizmu. Bierze udział w regulacji skurczu komórki
• kwas hialuronowy – odpowiedzialny za efekt wypełnienia i nawilżenie skóry. TOLERANCJA: formuła produktu została poddana testom pod kontrolą dermatologiczną, również na skórze wrażliwej. Hipoalergiczny.

PRZYJEMNOŚĆ: zmysłowa konsystencja serum.

Kobieta Cosmo jest świadoma swoich mocnych stron. Abyś zawsze czuła się idealnie we własnej skórze, dermokosmetyki Vichy dają odpowiedź na jej potrzeby i wysokie wymagania. Vichy towarzyszy kobietom i pomaga im wydobywać niepowtarzalne, autentyczne, unikalne piękno, aby idealna skóra była zawsze ich Mocną Stroną!Bądź idealna z Vichy!

Źródło/Foto: Mat. prasowe

Dodał(a): Magdalena Tokarczyk , Czwartek 13.02.2014 (aktualizacja: 2014-04-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
fajne kosmetyki z serii Idealia - bardzo je lubie
Dodano: 2014-03-12 22:51:01 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×