Misja Vichy w akcji Mocne Strony Kobiety

Finał wielkiej akcji Mocne Strony Kobiety za nami. Zobaczcie, dlaczego Vichy zostało partnerem strategicznym i zgodziło się wziąć udział w akcji!

Misja Vichy w akcji Mocne Strony Kobiety

Misja Vichy w akcji Mocne Strony Kobiety


My kobiety wiemy, ile czasu przeznaczamy na kompleksową pielęgnację i jak dużą wagę do tego przywiązujemy. Wszystko po to, żeby nasza skóra była…idealna! Odpowiedzią na nasze potrzeby w tej kwestii są dermokosmetyki Vichy. Doskonałe dla kobiet prowadzących aktywny tryb życia i narażonych na stres, a ten niestety (w mniejszym lub większym stopniu) dotyczy większości z nas. Nieświadome, nie zdajemy sobie sprawy, jak znacząco wpływa on na kondycję naszej skóry. Dlatego też, należy się sięgnąć po profesjonalne dermokosmetyki, które dzięki zawartym aktywnym składnikom (m.in. kwasu hialuronowego i Aquabiorylu™)  zapewnią długotrwałe nawilżenie oraz zapobiegną dalszej utracie wody.

Pamiętajmy, że: piękna skóra = piękne my!

MISJA VICHY
Misją jest stworzenie preparatów, dzięki którym każda kobieta może osiągnąć swoją idealną skórę. Idealną – dla niej samej, według jej kryteriów, potrzeb i oczekiwań. Wolnej od porównań, niezależnie od wieku, typu skóry, niezależnie od klimatu i czynników, jakim poddana jest jej skóra. W każdym momencie życia skóra każdej z nas może osiągnąć swój niepowtarzalny ideał.

Misja Vichy w akcji Mocne Strony Kobiety

Źródło: MilionKobiet / Mat. prasowe
Foto: Mat. prasowe


Dodał(a): Magdalena Tokarczyk , Piątek 21.11.2014 (aktualizacja: 2014-11-21)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×