Mocne Strony z Vichy

Mocne Strony to nie tylko nasze pasje i osobowość, ale również skóra. A jak się okazuje w tym ciągłym pędzie często o niej zapominamy. Z pomocą przychodzi Vichy.

Mocne Strony z Vichy

Mocne Strony z Vichy

O tym, jak ważna jest odpowiednia pielęgnacja skóry mogły przekonać się półfinalistki akcji Mocne Strony Kobiety, które spotkały się z dermokonsultantkami Vichy. Większość kobiet prowadzi aktywny tryb życia, co znacznie odbija się na kondycji ich skóry. Ale nie ma rzeczy niemożliwych!

Kobiety COSMO na spotkaniu chętnie opowiadały o problemach z jakimi borykają się ze swoją skórą oraz oczekiwaniach co do jej wyglądu. Każda z nich mogła liczyć nie tylko na profesjonalne konsultacje w sprawie pielęgnacji, ale również dzięki specjalistycznemu urządzeniu mogły zbadać stan nawilżenia skóry, a tu jak się okazuje – wyniki były zaskakujące! Jednej z uczestniczek wyszło zaledwie 31 jednostek na 100 możliwych! To znaczy, że skóra potrzebuje intensywnego nawilżenia. VICHY ma na to rozwiązanie w postaci dermokosmetyków Aqualia Thermal, które dzięki działaniu składników aktywnych (m.in. kwasu hialuronowego i Aquabiorylu™ ) nawilżają skórę i zapobiega dalszej utracie wody.

Po zakończonych konsultacjach wszystkie Panie otrzymały zestaw kosmetyków VICHY, dobranych specjalnie do potrzeb ich skóry. 


MISJA VICHY

Misją jest stworzenie preparatów, dzięki którym każda kobieta może osiągnąć swoją idealną skórę. Idealną – dla niej samej, według jej kryteriów, potrzeb i oczekiwań. Wolnej od porównań, niezależnie od wieku, typu skóry, niezależnie od klimatu i czynników, jakim poddana jest jej skóra. W każdym momencie życia skóra każdej z nas może osiągnąć swój niepowtarzalny ideał.


Mocne Strony z Vichy
Mocne Strony z Vichy

Mocne Strony z Vichy

Mocne Strony z Vichy

Mocne Strony z Vichy

Mocne Strony z VichyZOBACZCIE VIDEO ZE SPOTKANIA:
Źródło: MilionKobiet
Foto: COSMOPOLITAN

Dodał(a): Magdalena Tokarczyk , Poniedziałek 14.07.2014 (aktualizacja: 2014-07-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Anonim
Vichy pasuje do tej waszej akcji. Fajnie to wymysliliście
Dodano: 2014-09-15 14:46:17 Zgłoś nadużycie
Anonim
Ideali dla suchej skóry są na prawdę zbawienne. Szybko się wchłaniają, dobrze nawilżają i rozświetlają skórę twarzy. Wygląda się zdrowiej.
Dodano: 2014-08-12 23:12:09 Zgłoś nadużycie
Movi
Uwielbiam kosmetyki Vichy. Sama używam serię Idealia, kremu do twarzy i krem pod oczy. Skóra po ich użyciu jest dobrze nawilżona, jędrna i rozświetlona.
Dodano: 2014-08-04 09:37:47 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×