NIKON COOLPIX A – zdjęcia z klasą

Kreatywność to mocna strona kobiet. Dzięki wysokiej klasy aparatowi Nikon COOLPiX A z łatwością uwolnisz drzemiący w Tobie twórczy potencjał.

Jeżeli interesujesz się fotografią mody lub street photo będziesz potrzebować stylowego, a jednocześnie funkcjonalnego aparatu, który pomoże Ci zatrzymać na zdjęciach wyjątkowe chwile.

Nikon COOLPIX A – zdjęcia z klasą
W smukłej, klasycznej obudowie, COOLPIX A kryje zaawansowane rozwiązania wykorzystywane dotychczas w lustrzankach cyfrowych, gwarantując najwyższą jakość zdjęć. Dzięki poręcznym rozmiarom oraz niskiej wadze, może z łatwością towarzyszyć Ci w każdej sytuacji.

Udając się na pokaz lub spacerując po ulicy z COOLPIX A w ręku będziesz mieć pewność, że nie umknie Ci żadne ujęcie. Dzięki matrycy CMOS w formacie DX o rozdzielczości 16,2 mln, szerokokątnemu, stałoogniskowemu obiektywowi NIKKOR 28 mm f/2,8 oraz precyzyjnemu systemowi autofokus wystarczy, że naciśniesz spust migawki, by zachować na zdjęciu każdą wyjątkową chwilę.

Dzięki opcji zapisu obrazu w formacie RAW (NEF) z kompresją, gotowe zdjęcie będziesz mogła wydrukować nawet na dużych formatach bez żadnej utraty jakości. Idealna pamiątka...


FIRMA Nikon JEST RÓWNIEŻ SPONSOREM NAGRODY GŁÓWNEJ AKCJI

Mocne Strony Kobiety:

20 000 ZŁ!

NIKON COOLPIX A – zdjęcia z klasą

Źródło/Foto: Mat. prasowe

Dodał(a): Magdalena Tokarczyk , Czwartek 13.02.2014 (aktualizacja: 2014-04-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×