Ruszyła Akcja Mocne Strony Kobiety!

Jesteś młodą, aktywną kobietą sukcesu? A może Twoją siostrę bądź przyjaciółkę wyróżnia siła i wyjątkowe osiągnięcia? Jeśli tak, koniecznie weź udział w wielkiej akcji magazynu Cosmopolitan i pokaż, na co Cię stać!

zdjecie-gl.jmilionpg.jpg

Czym właściwie jest akcja Mocne Strony Kobiety?

Event ten to polska wersja organizowanej od kilku lat w Stanach Zjednoczonych "sztandarowej" akcji COSMOPOLITAN - Fun Fearless Female, mającej na celu promowanie filozofii magazynu oraz młodych, aktywnych kobiet sukcesu. Organizatorzy polskiej odsłony wydarzenia chcą pokazać, że również w naszym kraju jest wiele niezwykłych i młodych kobiet, które naprawdę potrafią niebanalnie żyć!

Kandydatkami na cosmo-kobietę mogą być czytelniczki czasopisma lub też zgłoszone przez nie inspirujące kobiety z ich bliskiego otoczenia.

Jaki jest cel akcji?

Znalezienie niezwykłej, przebojowej kobiety COSMO, która odniosła w życiu sukces i może być wzorem do naśladowania przez innych! Inteligentna, odważna, optymistyczna z wyraźnie postawionym celem, a przy tym serdeczna - to wszystko cechy cosmo- kobiety!

Jury oceniać będzie panie według takich kryteriów jak: wyjątkowe osiągnięcia życiowo-zawodowe, pomoc innym kobietom w osiągnięciu sukcesu, konsekwencję i siłę przebicia w dążeniu do celu czy cechy osobowości powodujące, że dana osoba stała się wzorem do naśladowania dla innych kobiet.

Na laureatkę konkursu czekają atrakcyjne nagrody, w tym stylowy skuter Vespa Primavera!

vespa.jpg

Więcej o akcji przeczytasz tutaj.

Zarejestruj się tutaj.

Uwaga, zgłoszenia można wysyłać do 29.05.2015!

Wydarzenie wspierają takie marki jak: Vespa, Avon, Regent Warsaw Hotel, Boutique Bielizny, Cosmopolitan.pl oraz Radio Zet Chilli.loga_spons2.jpg

Źródło/ Foto: materiały prasowe

Dodał(a): Joanna Andrzejewska , Piątek 20.03.2015 (aktualizacja: 2015-03-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×