10. edycja Fashion Philosophy Fashion Week Poland

Najważniejsze międzynarodowe wydarzenie modowego w Polsce, czyli jubileuszowa 10. edycja FashionPhilosophy Fashion Week Poland trwa w dniach 6-10 maja. W tym czasie prezentowane są kolekcje na sezon jesień-zima 2014/2015. Jesteście ciekawi przebiegu tego wydarzenia?

10. edycja Fashion Philosophy Fashion Week Poland

10. edycja Fashion Philosophy Fashion Week Poland

Dziesiąta odsłona Polskiego Tygodnia Mody to absolutne święto dla fashionistów. W tym roku, zostały w związku z tym przygotowane zupełnie nowe przestrzenie, które zabiorą uczestników i obserwatorów w nowe  sektory świata mody. Dotyczy to przede wszystkim pokazów "Designer Avenue" i strefy Showroom.  Szczególnie interesujące są w tym roku seminaria "LetThemKnow". Całość imprezy mieści się w nowoczesnych wnętrzach EXPO-Łódź.

Podczas 10. edycji Fashion Philosophy Fashion Week Poland w ramach "Designer Avenue" na szczególną uwagę zasługują prace takich polskich twórców jak: Odio i Jakub Pieczarowski, Kędziorek, Malgrau, Sowik Matyga czy Kubatek. Platformą przenikania się różnych dziedzin sztuki bez wątpienia został wybieg mody awangardowej "OFF Out of Schedule", którego nie można przegapić. Warte uwagi podczas tej edycji są premierowe pokazy kolekcji, instalacje oraz performance'y zaprezentowane m.in. przez: Kas Kryst, Momi-Ko, Szpilkę, Katarzynę Górecką czy Paulinę Ptashnik.

To co szalenie nas cieszy w tym roku to poziom wystawy YOUNG FASHION PHOTOGRAPHERS NOW, która jest miejscem spotkań młodych, zdolnych fotografów mody z profesjonalistami oraz miłośnikami mody i sztuk wizualnych, wytycza zarazem nowe trendy w fotografii mody.

10. edycja Fashion Philosophy Fashion Week Poland

10. edycja Fashion Philosophy Fashion Week PolandŹródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe


Dodał(a): Marietta Przybyłek , Wtorek 06.05.2014 (aktualizacja: 2014-05-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×