2 maja: Dziś, wraz z Aniołkami Victoria's Secret obchodzimy #Bombshell Day!

Dziś mamy bardzo ciekawe święto, ustanowione prze... Aniołki Victoria's Secret. Wiecie czym jest #Bombshell Day? Jeśli nie to zobaczcie koniecznie!

boombshells day.jpg

Dziś, wraz z Aniołkami Victoria's Secret obchodzimy #Bombshell Day!

 

Która z kobiet nie chciałaby choć na chwilę zamienić się w Aniołka Victoria's Secret? Z pewnością każda z nas, jeśli nie po to, by mieć idealne ciało, to przynajmniej po to, by przez chwilę móc nosić wspaniałą i znaną na całym świecie bieliznę.

Choć bycie Aniołkiem to duże wyróżnienie, tak naprawdę dziś, pośrednio, może nim być każda z nas. Jak to zrobić? Wystarczy zacząć obchodzić nowe święto, które zapoczątkowały Aniołki, czyli Bombshells Day!

Zobacz też: MONIKA JAGACIAK WŚRÓD 10 NOWYCH ANIOŁKÓW VICTORIA'S SECRET 

Znane z ciekawych i niecodziennych pomysłów Aniołki wymyśliły i ustanowiły dzień 2 maja jako narodowe święto każdej "seksbomby", czyli tak naprawdę święto, które powinna obchodzić każda kobieta, niezależnie od tego czy jest Aniołkiem, czy też nie.

 

Co powinno się robić w Bombshells Day? To, na co zazwyczaj brakuje nam czasu, czy okazji. To świetny pretekst do tego, by zadbać o siebie, udać się do wymarzonego SPA, kupić sobie droższą koronkową bieliznę, czy spędzić cały dzień u kosmetyczki wraz z najbliższą przyjaciółką.

Zobacz też: #IMNOANGEL - ZOBACZCIE NAJNOWSZĄ KAMPANIĘ BIELIZNY Z MODELKAMI PLUS SIZE 

Czy to nie dobry pomysł? My uważamy, że wręcz wspaniały i życzymy wszystkim kobietom, by w ten dzień poczuły się jak prawdziwe seksbomby, zadbały o siebie i na nowo odkryły swoją kobiecość. Z pewnością zyskają na tym nie tylko one, ale także ich partnerzy...

A jak Bombshells Day zamierzają spędzić Aniołki Victoria's Secret? 

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: YouTube


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Sobota 02.05.2015 (aktualizacja: 2015-05-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×