25 modnych strojów kąpielowych na lato!

Tagi: bikini

Odliczacie już dni do utęsknionego urlopu? Marzy się Wam błogie plażowanie? Jeśli w myślach pakujecie już walizkę, nie zapomnijcie o stroju kąpielowym. Bez niego ani rusz!

25 modnych strojów kąpielowych na lato!

25 modnych strojów kąpielowych na lato!

Włochy, Grecja, Egipt, Chorwacja czy może polskie morze? Niezależnie od tego, jaki kierunek obierzecie podczas Waszej wakacyjnej eskapady, obowiązkowo musicie wyposażyć się w modny strój kąpielowy, który zapewni Wam komfort wypoczynku, jak i sprawi, że będziecie prezentować się rewelacyjnie w promieniach słonecznych.

Tego lata modnych wariantów do wyboru jest wiele, na "plażowych wybiegach" królować będzie geometryczne wzornictwo, egzotyka i botanika z najodleglejszych zakamarków świata oraz nieśmiertelna klasyka.

Jeśli chcecie na nadmorskiej promenadzie prezentować się niczym Brightte Bardot lub Marilyn Monroe, postawcie na czernie i biele, dobierając stylowy kapelusz. Tym z Was które cenią sobie wakacyjny chilluot i już nie mogą się doczekać, kiedy spoczną na leżaku z kolorowym drinkiem w dłoni, zdecydowanie polecamy wzory kwiatowo-hawajskie.

Zobaczcie przegląd 25 modnych w tym sezonie strojów kąpielowych i wybierzcie coś dla siebie!Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe/Shutterstock
Dodał(a): Marietta Przybyłek , Środa 25.06.2014 (aktualizacja: 2014-06-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×