10 najlepiej ubranych kobiet na świecie wg Vanity Fair

Podziwiamy je! Są źródłem inspiracji i fascynacji. Które z nich trafiły do wąskiego i elitarnego grona najlepiej ubranych kobiet na świecie w roku 2013?

10 najlepiej ubranych kobiet na świecie wg Vanity Fair

10 najlepiej ubranych kobiet na świecie wg Vanity Fair

Miłośniczek mody jest wśród nas wiele ale nie każda może się poszczycić takim wyróżnieniem, jak uznanie w oczach redakcji Vanity Fair. 2013 rok już za nami, w naszej pamięci pozostaną Ci, którzy wyróżnili się swoją nietuzinkowością, klasą i szykiem, godnym przeniesienia do naszej codzienności.

Vanity Fair przedstawiło już listę najlepiej ubranych kobiet w 2013 roku. Pionierką została aktorka  Kerry Washington. W rankingu nie mogło zabraknąć pięknej Kate Middleton, która w tym roku poza pięknie ubraną, pierwszą damą, szczęśliwie została mamą. Jej styl jest iście królewski. Ze wschodu doceniono narzeczoną rosyjskiego oligarchy Romana Abramowicza - Dashę Zhukovą. W czołówce nikogo nie zdziwi obecność pełnej seksapilu i kobiecości Beyonce. A co powiecie na Victorię Beckham, która zawsze wygląda jakby właśnie zeszła z wybiegu modowego?

Powodem do chluby dla Polaków, bez wątpienia, jest obecność na liście "personal shopper" Magdaleny Knitter!

Jesteście ciekawi, kto jeszcze znalazł się w gorącej dziesiątce zestawienia najmodniejszych kobiet na świecie 2013 roku?
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: FameFlynet/Shutterstock/Wikipedia
Dodał(a): Marietta Przybyłek , Piątek 03.01.2014 (aktualizacja: 2014-01-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×