adidas Women Dance - nowa kolekcja

Wiosną nogi same rwą się do tańca! Nie wiecie w co się ubrać? Nowa kolekcja adidas Women Dance rozwieje wszystkie Wasze dylematy.

adidas Women Dance - nowa kolekcja

adidas Women Dance - nowa kolekcja

adidas prezentuje zupełnie odmienioną kolekcję Dance, dzięki której każda tancerka poczuje się kobieco i wyjątkowo. Chcecie wyglądać dobrze na treningu i jednocześnie poczuć przypływ pozytywnej energii? Linia Dance pomoże odkryć nowy styl w tańcu! W kolekcji znajdziecie komplety pełne energii i kolorów oraz utrzymane w klasycznym minimalizmie black&white!

Do zaprezentowania kolekcji adidas zaprosił czeską grupę taneczną Ladylicious. Dziewczyny są zupełnie inne, ale ich niezwykłe temperamenty tworzą na scenie wspaniałą harmonię, co jest gwarancją udanego show. Tancerki swoją osobowością idealnie oddają charakter linii Dance, pełną kolorów i kontrastów.

Macie ochotę na taniec i dużo pozytywnej energii tej wiosny? Koniecznie weźcie przykład z czeskiej grupy tanecznej Ladylicious. Wystarczy chcieć, kochać muzykę i nie przestawać się ruszać, kiedy muzyka gra. Tym z Was, które cenią sobie modny sportowy look, zdecydowanie polecamy kolekcję adidas Women Dance!

Czy Wasze nogo same nie rwą się do tańca lub do sklepu?


adidas Women Dance - nowa kolekcja

adidas Women Dance - nowa kolekcja


Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasoweDodał(a): Marietta Przybyłek , Środa 12.03.2014 (aktualizacja: 2014-03-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×