Agata Kulesza i Agata Trzebuchowska - sprawdźcie, jak się prezentowały na rozdaniu Oscarów

Dzisiejszą noc zapamiętamy na długo. Oscar dla filmu "Ida" to historyczne wydarzenie. Zobaczcie, jak na gali rozdania nagród prezentowały się odtwórczynie głównych ról.

Agata Kulesza i Agata Trzebuchowska

Na gali rozdania Oscarów zawsze się pojawiają największe gwiazdy światowego formatu. Pomimo tego, że w tym roku również ich nie zabrakło, to i tak oczy większości Polaków skupione były na Agacie Trzebuchowskiej i Agacie Kuleszy, które razem z Pawłem Pawlikowskim reprezentowały produkcję "Ida", która dostała statuetkę za najlepszy film nieanglojęzyczny.

Choć Agata Kulesza przez długi czas zastanawiała się nad tym, czy pojechać na galę, ostatecznie jednak się pojawiła. Już kilka dni temu mogliśmy podziwiać jej kreację, którą przygotował dla niej Maciej Zień. W jej sukni nie było miejsca na ekstrawagancję. Postawiono na stonowany, popielaty kolor i ciekawe aplikacje.

Z kolei Agata Trzebuchowska na gali rozdania Oscarów zaprezentowała się w sukni wykonanej przez Horror!Horror! czyli została wierna marce, która przygotowała dla niej kreację także na rozdanie Złotych Globów, a ta jak wiadomo, była mocno krytykowana. Tym razem jednak naszym zdaniem aktorka wyglądała dużo lepiej. Suknia w granatowym kolorze z ciekawymi wstawkami bardzo ładnie podkreślała jej urodę.

Zobaczcie, jak odtwórczynie głównych ról w filmie "Ida" prezentowały się na czerwonym dywanie


agata-trzebuchowska-agata-kulesza6.jpg


agata-trzebuchowska-agata-kulesza4.jpg


agata-trzebuchowska-agata-kulesza3.jpg


agata-trzebuchowska-agata-kulesza2.jpg


agata-trzebuchowska-agata-kulesza1.jpg
agata-trzebuchowska1.jpg


agata-trzebuchowska1.jpgZobaczcie także, jak było rok temu:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: StarStock
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 23.02.2015 (aktualizacja: 2015-02-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Agatka przesliczna ;)
Dodano: 2015-02-23 20:27:07 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×