Akcesoria przydatne do biegania - zobaczcie co warto mieć

Fanów joggingu jest coraz więcej. Kiedy staje się to naszą pasją warto zadbać o to, by biegało nam się coraz lepiej i wygodniej. Pomogą nam w tym z pewnością przydatne akcesoria. Jakie? Zobaczcie.

akcesoria do biegania.jpg

Akcesoria przydatne  do biegania - zobaczcie co warto mieć

Bieganie staje się bardzo popularnym sportem. Dlatego też na rynku pojawia się coraz więcej gadżetów, które mają ułatwić i dać biegaczom jeszcze większą przyjemność z joggingu.

Kiedy już zaopatrzymy się w odpowiednie buty do biegania, koszulkę i spodnie, możemy pomyśleć o nieco innych udogodnieniach, dzięki którym będziemy mogli w czasie treningu monitorować funkcje naszego ciała, słuchać muzyki, czy śledzić przemierzaną przez nas trasę.

Zobacz też: ZBYT CZĘSTE BIEGANIE MOŻE BYĆ DLA NAS SZKODLIWE? 

Oczywiście, kiedy pragniemy zaopatrzyć się w najlepsze akcesoria do biegania musimy liczyć się raczej z niemałym wydatkiem. Większość gadżetów, zwłaszcza tych elektronicznych są dość wysoko wyceniane. Jednak dobra inwestycja posłuży nam latami, dlatego jeśli jesteśmy zapalonymi biegaczami i zamierzamy poświęcić się tej pasji - warto zainwestować.

 

Jakie akcesoria warto zatem wziąć pod uwagę przy zaopatrywaniu się? Otóż dobrym gadżetem dla każdego biegacza jest z pewnością pulsometr. Pomaga on mierzyć funkcje naszego ciała, co z pewnością jest przydatne. Dobrze sprawdzi się także zegarek z funkcją GPS.

Dobrze jest także zaopatrzyć się w opaskę lub saszetkę, dzięki której będziemy mogli mieć przy sobie butelkę wody, dokumenty, czy telefon, który nie będzie nam podskakiwał w kieszeni.

Dla tych, którzy są fanami muzyki bezprzewodowe słuchawki, które dodatkowo odporne są na pot, będą z pewnością trafioną inwestycją.

Skusicie się na któryś z tych gadżetów? 

zegarek i pulsometr.jpg
Zegarek i pulsometr ONRHYTHM 410 progress GEONAUTE, Decathlon.pl, ok. 180 zł

szaszetka.jpg
Saszetka Nike, Decathlon.pl, ok. 70 zł

słuchawki do biegania.jpg
Słuchawki do biegania DENON Exercise Freak AH-W150, Agito.pl, ok. 299 zł

etui na telefon.jpg
Etui Opaska BELKIN Slim-Fit ArmBand, Allegro.pl, ok. 100 zł

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com/Mat. Prasowe


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Czwartek 30.04.2015 (aktualizacja: 2015-04-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×