Akcja "Do Something" Alexandra Wanga przyciągnęła mnóstwo gwiazd - zobaczcie

Piękne proste, czarne lub białe koszulki, które prezentują najbardziej znane gwiazdy. Zobaczcie zdjęcia z najnowszej kampanii społecznej zorganizowanej przez Alexandra Wanga.

do something.jpg

Akcja "DoSomething" Alexandra Wanga przyciągnęła mnóstwo gwiazd - zobaczcie

Akcje charytatywne, zwłaszcza te, w które angażują się znane osoby, to coś, wobec czego media nie przechodzą obojętnie. Kiedy kampanię reklamują znane twarze - jej sukces jest gwarantowany.

Jedną z takich właśnie wydarzeń jest akcja "DoSomething" zorganizowana przez znanego projektanta Alexandra Wanga. Już sama jego postać z pewnością przyciągnęłaby uwagę do całej kampanii, ale projektant postanowił zaprosić do współpracy inne ciekawe i bardzo znane osobistości.

Zobacz też: WANG NOWYM DYREKTOREM KREATYWNYM BALENCIAGI

Cała kampania społeczna, którą nazwano "DoSomething" czyli "Zrób coś", ma za zadanie zachęcić do większego udziału i pomocy innym. Na tę okazję stworzono 2 rodzaje t-shirtów z napisem "Do Something" oraz 2 wersje bluz - jedne czarne drugie białe. Wszystkie gwiazdy, które zdecydowały się wziąć udział w wydarzeniu zrobiły sobie zdjęcie w jednym z wybranych i przygotowanych modeli.

Zobacz też: KONTROWERSYJNA KAMPANIA SPOŁECZNA ERIKA RAVELO 

W albumie można zobaczyć takie znane twarze jak Kim Kardashian, jej męża Kanye Westa, czy znaną aktorkę Pamelę Anderson. Bardzo licznie w cały projekt włączyły się znane modelki, takie jak Cara Delevingne, Kate Moss, czy Behati Prinsloo, czy Lara Stone. 

Zaangażowało się także wielu muzyków, między innymi Tyga, czy sam Rod Steward!

Zdjęcia które zachęcają do większego społecznego zaangażowania, choć proste, to na pewno bardzo piękne i warte obejrzenia. Oto fotografie najbardziej znanych gwiazd, które włączyły się w akcję.

 

alexander wang.jpg

pamela anderson.jpg

kim kardashian west.jpg

kate moss.jpg

rod stewart.jpg

cara delevingne.jpg

kanye west.jpg

Zobaczcie wszystkie gwiazdy, które wzięły udział w kampanii.

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Facebook.com/Alexander Wang x Do Something


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Środa 16.09.2015 (aktualizacja: 2015-09-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×