Aleksandra Sulżyńska stypendystką IADE w Portugalii

Aleksandra Sulżyńska, tegoroczna dyplomantka MSKPU wygrała stypendium na naukę w IADE Creative University w Lizbonie. Młoda projektantka już we wrześniu pojedzie studiować modę w najlepszej szkole kunsztu projektanckiego. Zobaczcie, jak rozpoczyna się drogę do wielkiej kariery!

Aleksandra Sulżyńska stypendystką IADE w Portugalii

Aleksandra Sulżyńska stypendystką IADE w PortugaliiBez wątpienia na sukces młodej projektantki miała wpływ edukacja i środowisko z jakim miała styczność w najgorętrzym okresie edukacji.  Program nauki w MSKPU jest oparty o doświadczenie zawodowe jednych z najlepszych profesjonalistów branży odzieżowej w kraju, w tym wykładowców: duet Paprocki & Brzozowski, Mariusz Przybylski, Zofia de Ines, Agata Koschmieder, Michał Szulc. Do grona wykładowców dołączy również członek sekcji ilustratorów włoskiego projektanta Valentino. Jeśli pasjonuje Was moda i marzy się Wam praca w tym zawodzie, może warto się zainteresować tematem?

Jakość edukacji w MSKPU przekłada się na liczne, najwyższe nagrody w konkursach zdobywane przez uczniów MSKPU,  zwycięstwo w międzynarodowym konkursie Jimmiego Joo, dwukrotne w Fashion Designer Awards, w Off Kielce, w  2013  roku szkoła zdobyła trzecią z rzędu Złotą Nitkę, co jest ewenementem w historii tego konkursu.

Trampoliną dla dyplomantów MSKPU do świata mody jest organizowany corocznie w marcu pokaz dyplomowy, będący największą imprezą tego typu w kraju, z udziałem mediów, gwiazd i gości zagranicznych.
To właśnie na ostatnim pokazie dyplomowym na który każdego roku przychodzą licznie media, celebryci oraz przedstawiciele świata mody Aleksandra Sulżyńska otrzymała najwięcej wyróżnień od prasy.


/>
Źródło:
Mat. prasoweDodał(a): Marietta Przybyłek , Piątek 26.07.2013 (aktualizacja: 2013-07-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.