Allani - zakupowe inspiracje!

Stwierdzenie, że kobiety lubią zakupy i modę, nie będzie żadnym odkryciem Ameryki, podobnie zresztą jak fakt, iż w dzisiejszych czasach nie jest łatwo o wygospodarowanie odrobiny czasu na tę przyjemność. Skąd więc czerpać informacje o najnowszych kolekcjach i panujących trendach, bez konieczności przeklikiwania się przez każdy sklep on-line z osobna? Czy istnieje miejsce, w którym można zarówno zbierać inspiracje, jak i samemu je tworzyć? Okazuje się, że tak!

662_mk.jpg
Z myślą o dziewczynach, które kochają modę i dobry styl, w 2011 roku powstała elektroniczna platforma – Allani, czyli internetowy pasaż handlowy. Portal ten to miejsce, gdzie znajdują się prawdziwe źródła zakupowych inspiracji oraz informacji na temat najnowszych trendów. A gdyby tego było mało, jest to również idealna płaszczyzna do kreowania własnego wizerunku! To właśnie na portalu Allani każdy otrzymuje możliwość stworzenia wyjątkowej stylizacji i zaprezentowania jej przed szerokim gronem odbiorców.

art_662.jpg

Warto również dodać, że użytkownicy tej modowej platformy mają możliwość korzystania z naprawdę bogatej oferty, która zawiera w sobie blisko 1 mln produktów wielu renomowanych polskich i zagranicznych marek. Nic więc dziwnego, że szeroki asortyment Allani satysfakcjonuje każdego klienta – bez względu na wiek, rozmiar czy indywidualny styl.

strona produktowa damska.jpg


Jak działa portal Allani? Banalnie prosto! I mimo, że w ofercie internetowego pasażu znajduje się wiele produktów, jego obsługa jest łatwa i nie sprawia żadnych trudności. Bezproblemowe korzystanie z platformy z cała pewnością umożliwia przede wszystkim prosta architektura strony, na której znalazło się pięć zakładek takich jak: STYLIZACJE, PRODUKTY DAMSKIE, PRODUKTY MĘSKIE, PROJEKTANCI i TRENDY, które w intuicyjny sposób pozwalają szybko odnaleźć się na stronie.

strona główna.jpg

A o tym, że portal Allani pokochało już wiele miłośników mody z całego świata mówią liczby. Dotychczas bowiem platforma zgromadziła ponad 100 tys. zarejestrowanych użytkowników, którzy stworzyli na jej łamach ponad 400 tys. stylizacji, a każdego miesiąca strona Allani.pl jest odwiedzana  przez blisko 1,5 mln osób! Dołączycie do tego grona?


Jeśli i Wy poszukujecie miejsca, gdzie jednocześnie możecie inspirować siebie i innych, koniecznie zajrzyjcie na stronę allani.pl! Weźcie przykład z polskiej modelki Ani Sakowicz i bawcie się modą! Teraz to takie proste.

Źródło/ Foto: Mat. prasoweDodał(a): Joanna Andrzejewska , Niedziela 15.02.2015 (aktualizacja: 2015-02-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Bardzo ciekawy news. Znam podobny portal ale całkowicie Polski z ekskluzywnymi wyrobami: sklep.FarFar.pl
Dodano: 2015-02-18 13:23:12 Zgłoś nadużycie