Ania Rusowicz w stylu bigbit

Bigbit, hitowa muzyka lat sześćdziesiątych, powraca! A to za sprawą Ani Rusowicz, córki kultowej artystki tamtych czasów, Ady Rusowicz. Ania wyraźnie wzoruje się na stylu mamy, nie tylko w kwestii muzyki, ale i doboru stylizacji. Na gali Doskonałość Roku Twojego Stylu pojawiła się w zestawie z epoki.

Ania Rusowicz

Wszystko tu w jakiś sposób odnosi się do mody przełomu lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych w Polsce. Beżowa bluzka z koronki zapięta pod szyję z rękawami typu lampion w połączeniu z dzwonami z jasnobrązowej skóry to chyba gotowy zestaw, który Ania wyjęła z szafy mamy. Do tego rozpuszczone włosy z ciężką grzywką. Bardzo bigbit, ale czy na pewno ładnie...?

Ania Rusowicz

Ani na imprezie towarzyszył... Czesław Niemen, a raczej kolega wystylizowany na artystę - symbol lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych w polskiej muzyce. Ten kożuszek, te dzwony, ten zarost... Wszystko się zgadza!

Ania Rusowicz

Wizażystka nie żałowała maskary i cienia - taka konwencja epoki.

Ania Rusowicz

Na scenie Ania kipiała energią. Czy odniesie sukces na miarę sławnej mamy? Czas pokaże! Stylizacje a'la bigbit z pewnością zagwarantują jej zainteresowanie fotoreporterów.

Foto: KAPiF

Źródło: MilionKobiet.plDodał(a): NW , Wtorek 13.11.2012 (aktualizacja: 2012-11-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Anonim
nie kolega tylko mąż - to perkusista .
Dodano: 2012-11-13 15:29:10 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×