Anja Rubik błyszczy wśród gwiazd TVN!

W marcu rusza nowe show "Project Runway", produkcja na punkcie, której oszalały całe Stany Zjednoczone". Polską wersję poprowadzi Anja Rubki! Czy będzie w związku z tym najjaśniej błyszczącą gwiazdą TVN?

Anja Rubik błyszczy wśród gwiazd TVN!

Anja Rubik błyszczy wśród gwiazd TVN!

Czekać musieliśmy długo na polską wersję programu "Project Runway", bo 10 lat - licząc od wyemitowania pierwszego odcinka w Stanach Zjednoczonych w 2004 roku.Królową amerykańskiego Show a zarazem prowadzącą została znana niemiecka modelka Heidi Klum. Co sezon program odnosił coraz to większy sukces, przekładający się na oglądalność.

Polską edycję poprowadzi znakomita top modelka Anja Rubik, która zasiądzie również w jury obok: założycielki marki La Mania - Joanny Przetakiewicz, projektanta mody - Mariusza Przybylskiego oraz zaproszonego gościa specjalnego. Mentorem, który będzie towarzyszył trzynastu osobom, aspirującym do bycia najlepszym projektantem w Polsce, został Dawid Ossoliński.

Anja Rubik jest perełką polskiego i światowego modelingu, jej stylizacje zawsze korespondują z najnowszymi trendami, prognozowanymi przez największe domy modowe. Nie zawiodła nas również podczas konferencji ramówkowej stacji TVN. Metaliczna marynarka w kolorze ciekłego srebra, zestawiona z białą bluzką o ciekawym kroju i spódnicą z odważnym wycięciem, sprawiły, że Anja wyglądała rewelacyjnie. Wszystko to zasługa młodego projektanta Altuzarram, którego faknką jest podobno również sama Anna Wintour!

Co myślicie o ostatniej stylizacji Anji i jej nowej roli, jako prowadzącej program "Project Runway"?

Zobaczcie też relację z wiosennej ramówki TVN:Anja Rubik błyszczy wśród gwiazd TVN!

Anja Rubik błyszczy wśród gwiazd TVN!

Anja Rubik błyszczy wśród gwiazd TVN!

Anja Rubik błyszczy wśród gwiazd TVN!Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: KAPiFDodał(a): Marietta Przybyłek , Piątek 07.02.2014 (aktualizacja: 2014-02-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Anonim
do dentysty i logopedy z nią.wynocha z telewizji z taką twarzą
Dodano: 2014-02-14 13:32:56 Zgłoś nadużycie
Anonim
Anja jest śliczna uwielbiam ja jest świetną modelką bardzo wiele osiągnęła
Dodano: 2014-02-07 16:49:44 Zgłoś nadużycie
Anonim
Dla mnie ta dziewczyna jest tak brzydka ze nawet fajne ubranie nic jej nie pomorze. Ja ratuja tylko fotoshopy bo wtedy jest dobrze wyretuszowana i zmieniona. Może jako prowadzaca się sprawdzi choć mam watpliwosc.
Dodano: 2014-02-07 12:49:26 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×