Anja Rubik w świątecznej kampanii APART

Topowe małżeństwo świata mody Anja Rubik i Sasha Knezevic po raz czwarty współpracują z marką APART. Tym razem prezentują świąteczną kolekcja w bajkowym, wyśnionym klimacie. Zobaczcie efekty sesji zdjęciowej i oceńcie czy właśnie takie święta Wam się marzą!

Anja Rubik w świątecznej kampanii APART

Anja Rubik w świątecznej kampanii APART

Sesja zdjęciowa promująca świąteczną kampanię marki Apart, została zrealizowana przez jednego z najbardziej rozchwytywanych polskich fotografów - Marcina Tyszkę w bajkowych górskich stronach naszego kraju, uściślając w Zakopanem. W obiektywie została uchwycona małżeńska para Anja Rubik i Sasha Knezevic.

Ośnieżone choinki. Piękne, zimowe wzory wymalowane przez mróz na szybach. Ciepły blask rozgrzanego do czerwoności kominka. Urok przytulnych, drewnianych wnętrz. Święta spędzone w polskich górach. Niepowtarzalne. Nieskazitelne. Niezapomniane.

Taki klimat towarzyszył realizacji sesji prezentującej szeroki wybór biżuterii z najnowszej kolekcji – zarówno luksusową biżuterię z diamentami i kolorowymi kamieniami szlachetnymi, nowoczesne wzory z ceramiki, złota, a także srebra i innych jubilerskich materiałów. Na uwagę zasługuje debiut w sesji szwajcarskich zegarków Albert Riele - nowości w ofercie Apart.


Zachęcamy do obejrzenia sesji świątecznej kampanii Apart i spotu reklamowego!


Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasoweDodał(a): Marietta Przybyłek , Czwartek 21.11.2013 (aktualizacja: 2013-11-21)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Iwa
Zdecydowanie ta biżuteria nie powala. Za te pieniądze mogę mieć artystyczną - o wiele ciekawszą i oryginalniejszą:) Polecam wszystkim sklep internetowy Galerii Artystycznej KuferArt - świetne miejsce, istne zagłębie prezentów świątecznych ;)
Dodano: 2013-11-28 14:49:27 Zgłoś nadużycie
mar1ola
Wow, odkryłam super stronę : [ http://goo.gl/YWgzMf ]
Bardzo fajna i wiarygodna :)
Dodano: 2013-11-22 23:25:42 Zgłoś nadużycie
Ewwa
Piękna sesja,fajny nastrój. Apart ma bardzo elegancką biżuterię.
Dodano: 2013-11-21 17:11:29 Zgłoś nadużycie