Anja Rubik w świątecznej kampanii Apart

Święta nieodłącznie kojarzą się ze świecidełkami - zarówno tymi na ozdobach domów, jak i biżuterią. Zobaczcie, co nowego znajdziemy w kolekcji znanej marki właśnie na świąteczny czas.

Anja Rubik w świątecznej kampanii Apart

Anja Rubik w świątecznej kampanii Apart


Z czym nam się kojarzą święta? Zapewne niejedna z Was zamykając oczy myśli o ośnieżonych choinkach, wzorach na szybach wymalowanych przez mróz, cieple kominka. To właśnie m.in. dlatego świąteczny czas jest magiczny, niepowtarzalny, urzekający i niezapomniany. Dokładnie takie same emocje towarzyszą nam kiedy patrzymy na zdjęcia najnowszej kolekcji marki Apart, która jest pełna biżuterii o szlachetnych kształtach.

Sesja zdjęciowa promująca świąteczną kolekcję APART z udziałem Anji Rubik i SashyKnezevica odbyła się w Zakopanem i jest już 5. realizacją topowego i znanego na całym świecie małżeństwa ze świata mody. Zdjęcia prezentują szeroki wybór biżuterii z najnowszej kolekcji marki - zarówno luksusową biżuterię z diamentami i kolorowymi kamieniami szlachetnymi, nowoczesne wzory z ceramiki, złota, a także srebra i innych jubilerskich materiałów.

Stylizacjami do tejże sesji zajęła się Agnieszka Ścibior, a zdjęcia wykonał Marcin Tyszka.Zobaczcie sami piękną, świąteczną kampanię marki Apart:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 14.11.2014 (aktualizacja: 2014-11-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Gustowne naszyjniki. Lubię świąteczne sesje Apartu:)
Dodano: 2014-11-18 20:03:26 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×