Anna Wendzikowska - jak się ubiera w ciąży?

Ciąża to szczególny okres i wcale nie łatwo jest ubrać się tak, by czuć się i wyglądać dobrze. Jak radzi sobie z tym Anna Wendzikowska?

wendzikowska_ciąża_główne.jpg

Jak ubiera się Anna Wendzikowska w ciąży?

Anna Wendzikowska dość długo trzymała w tajemnicy swoją ciążę. Gdy jednak rozniosła się wieść o tym, że wraz ze swoim narzeczonym spodziewają się dziecka, zaczęto zwracać uwagę na to jak przyszła mama się ubiera. 

Mimo ciąży dziennikarka nie przestała pokazywać się na salonach, co więcej wydaje się być naprawdę w świetnej formie. Pokazuje się na największych imprezach, a ciąża wcale nie przeszkadza jej w tym, by ubierać się dobrze i z klasą. Dziennikarka może być inspiracją dla nie jednej przyszłej mamy.


Anna Wendzikowska zdecydowanie stawia na luźne, zwiewne tuniki i sukienki. Nie wybiera kreacji, które zbytnio mogłyby zaznaczać lub opinać już całkiem duży brzuszek. Dla przyszłej mamy  z pewnością jest to wygodne i praktyczne rozwiązanie. I choć często wydaje się, że praktyczność i wygoda nie idą w parze z dobrym stylem, to jednak Anna Wendzikowska może być przykładem na to, że wcale nie mysi tak być.

Przyznać trzeba, że dziennikarka naprawdę wygląda kwitnąco.

Oto stylizacje, w których do tej pory pokazała się celebrytka:

ania_we_ciąża.jpg

ania_we_ciąża_4.jpg

ania_we_ciąża_6.jpg

ania_we_ciąża_2.jpg

ania_we_ciąża_3.jpg

ania_we_ciąża_5.jpg

Jak oceniacie styl przyszłej mamy? 

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Sobota 15.11.2014 (aktualizacja: 2014-11-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×