Avenue de Paris - najmodniejszy komis internetowy w Polsce!

Avenue de Paris (www.avenuedeparis.pl) to najmodniejszy komis internetowy w Polsce. Na platformę internetową każdy może wstawić nowe i używane ubrania oraz kupić rzeczy z obszernej oferty dostępnej na stronie. Avenue de Paris współpracuje nie tylko z indywidualnymi sprzedawcami, ale także z wieloma markami, wystawiającymi swoje produkty. Zobaczcie jaki konkurs czeka na Was na platformie 12 kwietnia!

Avenue de Paris - najmodniejszy komis internetowy w Polsce!

Avenue de Paris - najmodniejszy komis internetowy w Polsce!

Na platformie znajdziemy ubrania m.in. Tomka Ossolińskiego, Gosi Baczyńskiej, Aleksandry Markowskiej, Gavel, Gucci, Louis Vuitton, Escada, Casadei, Miu Miu, Chanel, Emporio Armani, Giorgio Armani i wielu innych. Na Avenue de Paris liczy się jakość dostępnych artykułów Platforma bierze udział w akcji "Bądź oryginalna – nie kupuj podróbek", dlatego też zakupy pod tym adresem to bezpieczna przyjemność.
Avenue de Paris oferuje również rzeczy od gwiazd. Aktualnie na stronie dostępne są produkty m.in. od Kingi Rusin, Kasi Sowińskiej, Beaty Tyszkiewicz, Grażyny Szapołowskiej czy Zosi Ślotały. Oferta ta jednak stale się poszerza. Każdego dnia na odwiedzających czekają miłe niespodzianki.

W najbliższy piątek, 12 kwietnia rusza konkurs Avenue de Paris, na najciekawsze wiosenno-paryskie stylizacje. Platforma przygotowała dla uczestników wiele atrakcyjnych nagród, m.in. specjalnie zaprojektowane dla Avenue de Paris bransoletki marki Issi, buty marki Casadei, Grey Mer, Repetto, książki, kosmetyki oraz zabiegi wybielające zęby w klinice Paris Smile.

Założycielką Avenue de Paris jest Romy Stępniewska – rodowita paryżanka, która do Polski przyjechała wiele lat temu z rodziną. Reżyserka i producentka. Przez wiele lat obserwowała z bliska świat show biznesu. Zdumiona liczbą stylizacji, jaką gwiazdy posiadają na publiczne wyjścia, postanowiła stworzyć tzw. "recycling" ubrań.
"Przecież każda kobieta ma w swojej szafie wiele ubrań, które założyła jedynie raz bądź wcale" – wspomina Stępniewska.
Tak powstało Avenue de Paris.  Połączyła modne ubrania, niskie ceny i przybliżyła modny Paryż każdemu z nas.

Avenue de Paris - najmodniejszy komis internetowy w Polsce!

Avenue de Paris - najmodniejszy komis internetowy w Polsce!

Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: KAPiF / Mat. prasoweDodał(a): Marietta Przybyłek , Piątek 12.04.2013 (aktualizacja: 2013-04-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×