Bajkowe koszulki Łukasza Jemioła!

Batman, Superman, Królik Bugs, Struś Pędziwiatr i Kojot, wtargnęli do modowego świata Łukasza Jemioła na dobre, pozostawiając swój ślad w specjalnej kolekcji koszulek... Wszystko to za sprawą współpracy projektanta z Warner Bros. Ciekawe efektów?

Bajkowe koszulki Łukasza Jemioła!

Bajkowe koszulki Łukasza Jemioła!


W nowej kolekcji Łukasz Jemioł BASIC, którą projektant zaprezentował podczas Fashion Week Poland w Łodzi, znalazły się limitowane T-shirty, inspirowane pięcioma bohaterami kultowych kreskówek Warner Bros.

To efekt współpracy projektanta z legendarną amerykańską wytwórnią filmową. Łukasz Jemioł jako jedyny polski projektant mody obecnie współpracuje z Warner Bros. Consumer Products. Wśród grafik na T-shirtach z limitowanej edycji znaleźć można znane wszystkim z kreskówek oraz filmów Warner Bros. postacie: Batmana, Supermana, Królika Bugsa oraz Strusia Pędziwiatra i Kojota.
Według jakiego klucza projektant wybrał bohaterów? "Zdecydowałem, że w roli głównej wystąpią po prostu moje ulubione postacie z kreskówek i filmów. Wybrałem te, najbardziej charakterystyczne, które przez lata utkwiły mi w pamięci" - zdradza Łukasz Jemioł.

Projektantowi udało się uniknąć dosłowności, grafiki inspirowane markami Warner Bros. zinterpretował na nowo, w duchu kolekcji BASIC. Znajdziemy więc charakterystyczne dla Łukasza Jemioła efekty farbowania i cieniowania, a także paletę kolorów dobrze znaną fanom BASIC’a – biele, szarości i czernie. Całość idealnie wpisuje się w zgodny z filozofią marki styl "urban casual".
Koszulki są już dostępne w sprzedaży.

Zapraszamy do obejrzenia galerii, w której zobaczycie wybrane koszulki z kolekcji zaprojektowanej przez Łukasza Jemioła dla Warner Bros:Źródło: MilionKobiet.pl

Foto: Mat. prasoweDodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 04.11.2013 (aktualizacja: 2013-11-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×