Bal upiorów w Beverly Hills!

Gdzie szukać inspiracji do swojej halloweenowej stylizacji jak nie w samym Beverly Hills? Jeśli jeszcze nie wiecie jak się przebrać tej wyjątkowej, przyprawiającej o ciarki nocy, zaczerpnijcie inspiracji od samych gwiazd!

Bal upiorów w Beverly Hills!

Bal upiorów w Beverly Hills!


Halloween daje nam nieograniczone możliwości wcielania się w przeróżne postacie, od tych baśniowych - strasznych, po owiane mgiełką tajemnicy ale z życia wzięte,  o których historie krążą niczym legendy. Tej nocy możecie puścić wodzę fantazji! Kobieta bluszcz, czarownica, wampirzyca - oczywiście w wydaniu wampa! - to tylko początek propozycji. Warto zainspirować się postaciami z filmów, bajek czy po prostu gwiazdami

Postarajcie się być unikatowe!

Wasza szafa, choć niepozorna, jest niewyczerpaną skarbnicą elementów nadających się do stworzenia idealnej stylizacji halloweenowej. Stara, rozciągnięta bluzka czy koszula, może posłużyć jako płótno. Stare buty, płaszcze, które od bardzo dawna nie widziały światła dziennego czekają właśnie na tę okazję.

Zobaczcie jakie stylizacje możecie stworzyć z ubrań, które macie w domu!

Strój na Halloween: czarująca wiedźma!

Strój na Halloween: dziewczyna pirata!


Zapraszamy do obejrzenia relacji z balu upiorów w Beverly Hills - może właśnie tutaj znajdziecie pomysł na swoje przebranie!
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: FameFlynetDodał(a): Marietta Przybyłek , Czwartek 31.10.2013 (aktualizacja: 2013-10-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×