Balmain dla H&M - Zobaczcie najnowszą kolekcję

Znana sieciówka nie po raz pierwszy współpracuje ze znanymi projektantami. Zobaczcie co oferują tym razem.

balmain dla hm.jpg

Balmain dla H&M - Zobaczcie najnowszą kolekcję

Świat wielkiej i dla wielu niedostępnej mody coraz częściej dociera do znacznie szerszego grona odbiorców. Wszystko za sprawą współpracy jakie znane domy modowe i projektanci z najwyższej półki podejmują ze znanymi markami.

Zobacz też: SASKIA DE BRAUW DLA H&M 

Dzięki takim przedsięwzięciom miłośniczki mody, które nie mają szans na to, by znaleźć się na największych pokazach mody, czy kupić coś w butiku u projektanta, mogą zaczerpnąć odrobiny mody z najwyżej półki idą do sklepu, w którym robiły zakupy wiele razy.  

 

Przodownikiem takiej współpracy jest marka H&M. Już nie po raz pierwszy podejmuje współprace z najbardziej znanymi i cenionymi projektantami światowej sławy. Tym razem ekskluzywną kolekcję dla H&M zaprojektował Balmain.

Balmain to jeden z najstarszych francuskich domów mody, z którego usług korzystają rzesze gwiazd. Nic więc dziwnego, że H&M w ramach swojego projektu współpracy z największymi markami postarał się o stworzenie czegoś z tak ważnym w świecie mody gigantem.

Zobacz też: MIRANDA KERR W WIOSENNEJ KAMPANII H&M 

Współpraca z pewnością się udała, co widać po projektach, jakie już niedługo wejdą do sklepów sieciówki na całym świecie. W całej kolekcji można zauważyć dość dużą ilość złotych elementów oraz ciekawych faktur. To co proponują Balmain oraz H&M zdecydowanie jest warte obejrzenia, zobaczcie sami.

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Mat. prasowe H&M


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Poniedziałek 26.10.2015 (aktualizacja: 2015-10-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar