Beach Body. Not Sorry - o co chodzi w tej kampanii?

Każdy ma prawo dobrze się czuć na plaży. Dokładnie to chce przekazać Denise Bidot.

Beach Body. Not Sorry - o co chodzi w tej kampanii?

Wiele się mówi o przygotowaniu do sezonu plażowego, w czasie którego pokazujemy swoje ciało i chciałybyśmy aby prezentowało się idealnie, lecz mimo wszystko nie każdej osobie się to udaje. Czy to jednak powód, przez który mamy sobie odmawiać wypoczynku nad morzem, albo wstydzić się swojego ciała w stroju kąpielowym?

Zobaczcie także: JAK SIĘ UBRAĆ DO PRACY W UPALNY DZIEŃ?

Stereotypy na temat idealnego wyglądu na plaży postanowiła obalić Denise Bidot, która jest modelką XXL. Dzięki swojej kampanii "Beach Body. Not Sorry" pragnie przekazać, że niezależnie od tego, jaką mamy figurę, powinnyśmy się czuć na plaży seksownie i zapomnieć o kompleksach. 

Zobaczcie także: ZOBACZCIE, JAK NA PRZESTRZENI WIEKÓW ZMIENIAŁY SIĘ KROJE STROJÓW KĄPIELOWYCH

- Cellulit i rozstępy kiedyś wydawały mi się największą wadą mojego wyglądu, wstydziłam się ich. Dziś twierdzę, że dzięki nim jestem kimś bardzo wyjątkowym. To moje znaki charakterystyczne, tylko ja mam dokładnie takie - mówi Denise Bidot.

W klipie promującym tę kampanię widzimy, jak modelka pozuje w kostiumach kąpielowych, które są dwuczęściowe, przez co uwidocznione są jej fałdki na brzuchu. Denise nie ukrywa także swojego cellulitu, czy dużego biustu. 

Zobaczcie: Zobaczcie także: Foto: YouTube

Dodał(a): Natalia , Niedziela 28.06.2015 (aktualizacja: 2015-06-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×