Beyonce ma własną markę odzieżową!

Premiera Ivy Park już 14 kwietnia!

mk gl.jpg

I choć wszyscy z niecierpliwością oczekiwali nowej płyty Beyonce, artystka zaskoczyła swoich fanów i zamiast nowych piosenek dała im... nową linię odzieżową!

Ivy Park, bo to o niej mowa to nowa marka activewear dla kobiet, którą amerykańska wokalistka założyła wraz z Sir Philip'em Green'em.

"Sir Philip stworzył kilka niezwykłych projektów, ale ja chciałam partnerstwa i samodzielnej marki. Kiedy pracuję, podczas prób, noszę głównie ubrania do ćwiczeń, ale żadna z marek sportowych do mnie nie przemawiała. Moim celem w Ivy Park jest przekraczanie granic odzieży sportowej oraz wspieranie i inspirowanie kobiet, które rozumieją, że piękno to więcej niż Twój fizyczny wygląd. Prawdziwe piękno to zdrowie Twojego umysłu, serca i ciała. Wiem, że kiedy czuję się zdrowa fizycznie, jestem również w dobrej kondycji psychicznej i dlatego chcę stworzyć markę, która sprawi, że kobiety będą się czuły w ten sposób" - mówi Beyonce.

Sir Philip Green dodaje:

"Chcę podziękować Beyonce za zaufanie okazane mi oraz mojej firmie jako partnerowi Ivy Park. Ostatnie 18 miesięcy były niezwykłym doświadczeniem, w trakcie których mieliśmy okazję ściśle współpracować z nią i jej zespołem, w celu stworzenia marki Ivy Park.  Jej zaangażowanie w rozwój oraz dziesiątki odbytych spotkań i rozmów, pozwoliły nam na stworzenie wyjątkowych produktów. To było wspaniałe, ekscytujące i warte zapamiętania doświadczenie. Wierzę, że jest to dopiero początek naszej wspólnej przygody z Ivy Park. Chciałbym też podziękować zespołowi Beyonce jak i mojemu za ich wspaniałą pracę oraz powołanie Ivy Park do życia."

Pierwszym partnerem Ivy Park w Europie został Zalando. Ten internetowy sklep wspiera premierę kolekcji z ekskluzywną kampanią w Europie, w której konsumenci są zachęcani do dzielenia się swoją ideą "parku" poprzez hashtag #MyPark na social media od pierwszego dnia sprzedaży, czyli 14 kwietnia 2016.  

Artykuł sponsorowany 


Dodał(a): Joanna Andrzejewska , Piątek 01.04.2016 (aktualizacja: 2016-04-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×