Beyoncé w błyszczącej sukni Elie Saab!

Beyoncé na premierze swojego dokumentalnego filmu "Life is but a dream" pokazała się w przepięknej sukni Elie Saab. Prezentowała się olśniewająco. Ciekawe czy równie dobrze wypadnie na dużym ekranie. A Wam jak podoba się Beyoncé w tej sukni?

Bez nazwy 1.jpg

Beyoncé w błyszczącej sukni Elie Saab!

Beyoncé znamy głównie jako amerykańską wokalistkę R&B, wydała m.in. takie albumy jak "Dangerously in Love","B'Day","I Am... Sasha Fierce" czy "4". Uzdolniona mulatka jest również aktorką i projektantka mody. Od wielu lat utrzymuje się na szczycie sławy, a jak pamiętamy zaczynała w Destiny’s Child. Kto by pomyślał, że zrobi taką karierę.

Po latach do kin trafi film dokumentalny "Life is but a dream", którego bohaterką będzie sama Beyoncé... To relacja z pierwszej ręki. Dowiemy się wiele ciekawostek z prywatnego życia gwiazdy, obraz jest osobisty - oddający ducha walki i ogromnej pracy jaką gwiazda podejmuje każdego dnia aby utrzymać się na topie, godząc to jednocześnie z rodziną. Tym razem nie będziemy mogli ocenić gry aktorskiej  Beyoncé, ponieważ ma być to sama prawda!

Kliknij i zobacz koncert Beyoncé w Polsce!

Na premierze "Life is but a dream" Beyoncé pojawiła się w zachwycającej kreacji Elie Saab. Jasna, błyszcząca suknia wieczorowa, którą ubrała artystka rozświetliła blaskiem czerwony dywan i sprawiła, że nie było wątpliwości, kto jest tego wieczoru najpiękniejszą gwiazdą

A Wam jak się podobała Beyoncé tego wieczoru?

FFN_Beyonce_GGFF_021213_51013470.jpg

Beyoncé w błyszczącej sukni Elie Saab!


FFN_Beyonce_GGFF_021213_51013468.jpg

Beyoncé w błyszczącej sukni Elie Saab!


ID galerii:1128

Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe


Dodał(a): Marietta Przybyłek , Piątek 15.02.2013 (aktualizacja: 2013-02-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Izz
wygląda nieziemsko, jak zawsze!
Dodano: 2013-02-18 08:30:37 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×