Bransoletki z ważką od By Dziubeka - MUST HAVE tego sezonu!

Odpowiednia biżuteria jest zwieńczeniem każdej stylizacji; ożywia i dodaje pazura. Zobaczcie, co w tym sezonie powinno zdobić nasze nadgarstki!

6622.jpg

Bransoletki z ważką od By Dziubeka - MUST HAVE tego sezonu!


Lato – czas beztroski, szaleństwa i radości. Wokół mnóstwo kolorów oraz pozytywnej energii. Czy nie chciałabyś mieć tego wszystkiego cały czas przy sobie? W każdej chwili móc poczuć powiew letniego wiatru i ciepło wakacyjnego słońca? Projektanci By Dziubeka inspirowani ciepłem letnich dni stworzyli nową kolekcję -  wszystko to, co ulotne uchwycili w modnych bransoletkach z ważką.

Kolekcja wykonana z wysokiej jakości skóry na której połyskują eleganckie kryształki SWAROVSKI ELEMENTS a wśród nich bezszelestnie przelatuje ważka wyrażona w ślicznej zawieszce z metalu antyalergicznego. Cała paleta kolorów pozwala na dobranie odpowiedniej bransoletki do swojej kreacji, humoru czy okazji. My wybieramy te w soczystych, intensywnych kolorach, które przywodzą na letnie wojaże. Tego lata na rękach modnych kobiet na dobre zagoszczą ważki.
To niekwestionowany MUST HAVE tego sezonu.

Zobaczcie i wybierzcie swój kolor.

Więcej modeli znajdziecie TUTAJ.


WYGRAJ BIŻUTERIĘ BY DZIUBEKA!
SZCZEGÓŁY ZNAJDZIESZ TUTAJ
Bransoletki z ważką od By Dziubeka - MUST HAVE tego sezonu!


Bransoletki z ważką od By Dziubeka - MUST HAVE tego sezonu!


Bransoletki z ważką od By Dziubeka - MUST HAVE tego sezonu!Bransoletki z ważką od By Dziubeka - MUST HAVE tego sezonu!

Bransoletki z ważką od By Dziubeka - MUST HAVE tego sezonu!Bransoletki z ważką od By Dziubeka - MUST HAVE tego sezonu!Źródło/Foto: Mat. prasowe
Dodał(a): Magdalena Tokarczyk , Wtorek 13.05.2014 (aktualizacja: 2014-05-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar