Britney Spears w kampanii własnej marki bielizny

Taka figura to marzenie wielu kobiet, ale czy aby na pewno gwiazda zawdzięcza ją naturalnym zabiegom, czy może bardziej dobremu programowi graficznemu?

Britney Spears


Choć Britney Spears już nie zaskakuje swoimi piosenkami, to jednak ciągle o niej głośno i stali fani o niej nie zapominają. Podczas jej wizyty w Warszawie przybyły całe tłumy, które chciały mieć choć jej podpis.

Na temat jej życia, a szczególnie problemów z uzależnieniami, tabloidy chętnie się rozpisują, analizując każdą zmianę w jej ciele. Teraz możemy oglądać zdjęcia Britney, na których prezentuje bieliznę i to z własnej kolekcji - Intimate Britney Spears Collection - na których prezentuje się wręcz fenomenalnie.

Co do samej bielizny, to nie brakuje tam efektownych koronek, znajdziemy też pastelowe oraz czarne kolory, a seksapilu dodają zmysłowe prześwity, czy pasy do pończoch.

Z drugiej jednak strony, kiedy patrzymy na plakaty tej kampanii, to nie kolekcja zajmuje myśli, a raczej to, jak wygląda sama Britney Spears. Nie ma tam miejsca na boczki, które odstawały jeszcze kiedy odwiedzała Polskę (Zobaczcie TUTAJ). Piękna talia, jędrny biust, długie nogi, zadbane włosy, to pierwsze co się rzuca w oczy na tym fotografiach.

Pytanie tylko, czy to zasługa determinacji gwiazdy i pracy nad własnym ciałem, czy może efekt Photoshopa.

Jak myślicie?
Britney Spears

Britney Spears

Britney Spears

Britney Spears

Britney Spears

Britney Spears


Zobaczcie także:


Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 20.02.2015 (aktualizacja: 2015-02-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×