Cały czas Ci gorąco? Ta kobieta wynalazła specjalny biustonosz na upały!

Skuteczny sposób na ochłodę ma szansę zrewolucjonizować rynek bieliźniarski. Zobacz, na czym polega niezwykły wynalazek!

kerriiri.jpg

Fala upałów właśnie przechodzi przez Polskę. Mimo że wybierasz delikatne, zwiewne tkaniny, ciągle jesteś zmęczona wysoką temperaturą? Na to, jak "czuje się" Twoje ciało, ogromny wpływ ma również materiał, z którego jest wykonana bielizna. Latem chyba warto zrezygnować z obcisłych, pięknych staników na rzecz wygody i dobrego samopoczucia! Tego zdania jest również wyjątkowa projektantka z Ameryki.

Erin Roberston z Los Angeles postanowiła wyjść naprzeciw kobietom i stworzyła unikalny biustonosz z... ręcznika. Stanik Ta-Ta Towel chłonie pot na bieżąco, a przy tym jest przyjemny w dotyku. Wśród wciąż poszerzającej się grupy klientów są również karmiące mamy- biustonosz stworzony przez Erin zapewnia im niesamowitą wygodę.

keriii1.jpg

Ta-Ta Towel to biustonosz, który świetnie sprawdza się również w nocy. Wiedzą o tym głównie mamy, które zmagają się z ciemnymi stronami laktacji... 

Co sądzisz o Ta-Ta Towel? Czy ma szansę stać się konkurencją dla standardowej bielizny? Odważyłabyś się założyć go do codziennej stylizacji?

Zdjęcia: Facebook.com/erin.robertson


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Środa 16.08.2017 (aktualizacja: 2017-08-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
obrzydliwe, jak namiot :(
i na pewno nie udźwigną wielkich, ciążowych cyców
Dodano: 2017-08-17 16:13:59 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×