Cara Delevingne w kampanii bużuterii John Hardy

Cara Delevingne w najnowszej kampanii bużuterii John Hardy przemienia się w zmysłową nimfę wodną. Co Wy na to?

ccccc.jpg


Wraz z jesienno-zimowym sezonem nic się nie zmienia w kwestii, najbardziej rozchwytywanej modelki młodego pokolenia, jest nią nieprzerwanie Cara Delevingne.

Tym razem możemy ją oglądać w bardzo zmysłowej, sesji zdjęciowej, wykonanej przez znakomitego fotografa Sebastiana Faena. Piękne kadry, na których modelka kusi nas swoim świetnie wyrzeźbionym ciałem, pochodzą z skalistej plaży na Bali. Modelka pozuje w biżuterii John Hardy pochodzącej z jesienno-zimowej kolekcji na rok 2014/2015, w której znajdują się złote obrączki, bransoletki, pierścionki z kolorowymi szmaragdami i efektownymi szkłami.

Mimo, że Cara Delevingne znana jest prywatnie z młodzieżowego, szalonego wizerunku, patrząc na tę kampanię odnosimy wrażenie, że z każdym kolejnym zawodowym wyzwaniem modelka nabiera wdzięku, przeistaczając się z dziewczyny w kobietę.

Jak Wam się podoba Cara w tej kampanii?Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe
Dodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 22.09.2014 (aktualizacja: 2014-09-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
No bardzo ładna biżuteria, ceny niestety pewnie jeszcze ładniejsze:/ Ja osobiście mogę polecić dodatki z Galerii Artystycznej KuferArt - są oryginalne, ciekawe i świetne jakościowo, także naprawdę warto:)
Dodano: 2014-09-25 11:43:17 Zgłoś nadużycie
Anonim
Cara jest naprawdę profesjonalna, idealnie pasuje do tego zawodu.
Dodano: 2014-09-23 18:48:45 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×