Cara Delevingne w kampanii DKNY

Najpopularniejsza brytyjska modelka - Cara Delevingne i barwność nowojorskiej dżungli, wytyczają kierunek wiosenno-letniej kampanii DKNY.

Cara Delevingne w kampanii DKNY

Cara Delevingne w kampanii DKNY

Czy marka DKNY mogła wybrać lepsze miejsce do promowania swojej wiosenno-letniej kolekcji na rok 2014?  Nowy Jork tętni życiem, ma w sobie naturalny pęd i energię. Sceneria Times Square idealnie wpasowuje się w klimat z jakim marka chce się utożsamiać. Odważny styl łączący glamour i casual z elementami mody młodzieżowej. To co rzuca się w oczy, patrząc na najnowszą kolekcją DKNY, to ogromna różnorodność i intensywność kolorów. Proponowany look jest szalony, pełen kontrastów - to kostium XXI wieku, w którym nowoczesna kobieta może zmierzyć się z  ogromem miasta, w którym należy walczyć o swoje.

Twarzą kampanii została bardzo charakterystyczna, brytyjska modelka  Cara Delevingne. Obok niej na zdjęciach widzimy Jourdana Dunna, Elizę Cummings, rapera A$AP Rocky'ego oraz deskorolkowca, Dylana Rieder. Dobór osób nie jest tutaj przypadkowym. Kolekcja jest dedykowana do różnorodnej grupy odbiorców - każdy kto żyje w miejskiej dżungli i zna jej prawa, znajdzie coś dla siebie.

W mieście jesteśmy w ciągłym biegu, złamany obcas to niepożądana zmora, która może przydarzyć się każdej z nas. DKNY łamie obowiązujące zasady i do wyjściowej sukienki proponuje nam obuwie sportowe na koturnie... zamiast szpilek. Jest to jedynie alternatywa, bo klasyczne zestawienia w wiosenno-letniej kolekcji znajdziemy bez problemu.  Dużą rolę w nadchodzącym sezonie odegra dżins w wersji hipi i casual.

Nowojorska sesja zdjęciowa została zrealizowana przez Mikaela Janssona. Zobaczcie efekty!
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe
Dodał(a): Marietta Przybyłek , Środa 15.01.2014 (aktualizacja: 2014-01-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×