Charytatywna licytacja naszynika YES na rzecz "A kogo?"

YES dołączył do akcji Charytatywni.allegro.pl, na którą przekazał magiczny naszyjnik z kolekcji Lotus, zebrane pieniądze zostaną przekazane na rzecz Fundacji "A kogo?". Zachęcamy do wzięcia udziału!

Charytatywna licytacja naszynika YES na rzecz "A kogo?"

Charytatywna licytacja naszyjnika YES na rzecz "A kogo?"

Aukcja rozpoczęła się 16 czerwca i potrwa dwa tygodnie. Wylicytowana kwota przekazana zostanie Fundacji Ewy Błaszczyk, której celem jest pomoc dzieciom po ciężkich urazach mózgu, często przebywających w śpiączce.

Przedmiotem licytacji jest naszyjnik z kolekcji YES Lotus zaprojektowany przez Kasię Bukowską. Wykonany został z srebra próby 0,925, ozdobiony jest perłami oraz kryształami Svarowskiego. Licytacja biżuterii wspomoże Fundację "A kogo?" znaną z założenia Kliniki Budzik, zajmującej się wybudzaniem dzieci ze śpiączki.

Dzięki zorganizowanej wspólnie przez Allegro i YES aukcji, każdy może w prosty sposób wesprzeć potrzebujących.


YES_Lotus_naszyjnik.jpg

Aby wziąć udział w aukcji - KLIKNIJ TUTAJ
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: KAPiF/Mat. prasowe
Dodał(a): Marietta Przybyłek , Czwartek 26.06.2014 (aktualizacja: 2014-06-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Cel zacny, choć naszyjnik mi się nie podoba:) O wiele ładniejsze można znaleźć w Galerii Artystycznej KuferArt - polecam zajrzeć poszukującym fajnej biżuterii:)
Dodano: 2014-06-27 11:31:32 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×
  • Biżuteria na randkę

    Biżuteria na randkę

    Romantyczny bling bling… Kiedy już zaplanowałaś stylizację, dobrałaś odpowiednio uwodzicielskie perfumy i oczyma wyobraźni widzisz swój szałowy makijaż, czas na dopracowanie… czytaj więcej