Chiński Nowy Rok według Swatch

Swatch wita Chiński Nowy Rok zegarkiem SWATCH WOOF – specjalnym modelem przygotowanym z myślą o Roku Psa!

sc01_17_cny_vertical_Web.jpg

W chińskiej kulturze pies – 11 zwierzę w chińskim kalendarzu zodiakalnym – symbolizuje lojalność i odwagę. Jest także najlepszym przyjacielem człowieka i, podobnie jak Swatch, zawsze Ci towarzyszy. SWATCH WOOF porozumiewa się ze swoim właścicielem za pomocą dwustronnej szlufki z wydrukowanym napisem „Woof!” na jednej stronie – stąd jego nazwa. Wesoły psiak na złocistej tarczy niecierpliwie czeka na ogłoszenie nowego roku, natomiast faliste wzory w kolorze złota i czerwieni zdobią biały silikonowy pasek. Model New Gent jest dostępny w specjalnym opakowaniu z motywem czerwonych chińskich latarni i tym samym psem, który radośnie merda ogonem na tarczy zegarka.

Rok Psa to wyjątkowy czas dla Swatch, ponieważ w poprzednim Roku Psa w 2006 r. marka wprowadziła swój pierwszy specjalny zegarek z okazji Chińskiego Nowego Roku. SWATCH WOOF to pierwszy zegarek Swatch w drugim cyklu chińskiego kalendarza – Nowy Rok to nowy początek i warto o tym pamiętać!

#Swatch #ChineseNewYear


Dodał(a): Izabela Popko , Czwartek 28.12.2017 (aktualizacja: 2017-12-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
Fajne zegarki i biżuterię idzie zakupić tutaj: http://mr-mrs.com.pl/ mogę polecić ich sklep, mają naprawdę świetne oferty.
Dodano: 2018-02-08 08:21:05 Zgłoś nadużycie
Anonim
Bardzo interesująca sprawa, zegarek wygląda naprawdę ciekawie! Muszę się zastanowić nad kupnem, lecz najpierw buty muszę kupić tutaj: http://e-cizemka.pl/ i dopiero później można myśleć o takim wydatku.
Dodano: 2018-02-06 12:31:39 Zgłoś nadużycie