Co każda kobieta powinna mieć w torebce?

Kobieta w torebce ma dużo rzeczy, przez co ciężko czasem się w niej odnaleźć. Co tak naprawdę powinnyśmy nosić w naszych torebkach, by nie było w nich zbędnych rzeczy?

Co każda kobieta powinna mieć w torebce?

Co trzeba mieć w torebce?

O zawartości kobiecej torebki krążą legendy. Mówi się nawet, ze można w niej znaleźć… wszystko! Są jednak pewne podstawowe rzeczy, która każda z nas powinna mieć zawsze przy sobie. Jaki jest "must have" w torebce?

1. Pieniądze

Postaraj się, by zawsze mieć w torebce jakieś drobne pieniądze. W dzisiejszych czasach stajemy się coraz bardziej uzależnieni od płatności mobilnych, ponieważ możemy je wykonać już prawie wszędzie. Zdarzają się jednak takie niespodziewane sytuacje, które mogą wymagać od nas posiadania gotówki. Nie daj się więc zaskoczyć i zadbaj o to, by zawsze mieć w torebce jakieś zaskórniaki.

2. Nawilżone chusteczki

Mogą Ci czasem uratować życie! Nie straszne im są plamy, rozmazany makijaż, kurz, brud itd. Można bez problemu w każdej drogerii zaopatrzyć się w małe opakowanie takich chusteczek. To zdecydowanie coś co każda kobieta powinna mieć w swojej torebce.

3. Podpaski lub tampony

Mimo tego, że możesz znać swój cykl doskonale i wydaje Ci się, że nie dasz się zaskoczyć powinnaś schować do torebki podpaskę lub tampon. Matka natura potrafi płatać nam różne figle i lepiej być przygotowanym niż w pośpiechu szukać gdzieś nagle ratunku.

torebka_bałagan_2.jpg

Jaki jest "must have" kobiecej torebki?

4. Notes i długopis

Tego, że te przedmioty są niezbędne w kobiecej torebce nie trzeba chyba wyjaśniać. Nie raz zapewne zdarzyły Ci się sytuacje, w których, pytając wszystkich wokół Ciebie, panicznie szukałaś długopisu i kartki. No, chyba że jesteś jedną z tych kobiet, które zawsze są przygotowane na taką ewentualność i długopis oraz notes to nieodłączny element ich torebki - w takim wypadku – trzymaj tak dalej!

5. Miętowe pastylki lub gumy do żucia

Zapewne nie trzeba argumentować tego, że jest to coś niezbędnego w damskiej torebce. Warto mieć przy sobie coś, co w każdej chwili pomoże Ci zachować świeży oddech. Ulubione gumy do żucia lub pastylki miętowe powinnaś mieć zawsze pod ręką.

6. Mała podręczna kosmetyczka

Nie chodzi o to, by stale nosić ze sobą całą paletę kosmetyków. To uciążliwe i niepotrzebne. Stwórz sobie kosmetyczny niezbędnik, który pomoże Ci szybko podreperować ewentualne zaniedbania lub braki w makijażu. Kilka podstawowych kosmetyków, takich jak ulubiona szminka, tusz do rzęs, czy puder, wystarczy, byś mogła czuć się przygotowana na różne sytuacje. Najlepsze będą wersje mini, które nie będą zajmować zbyt wiele miejsca. Dobrze jest mieć taki zestaw przeznaczony jedynie do torebki. Ciągłe przekładanie kosmetyków może sprawić, że w pośpiechu nie zabierzesz ze sobą tego, co okaże się niezbędne.

 

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Niedziela 09.11.2014 (aktualizacja: 2014-11-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
a dowud osobisty to nie
Dodano: 2017-06-30 15:48:24 Zgłoś nadużycie