Co sposób zakładania stanika mówi o Twojej osobowości? Zobacz

Mowa ciała bardzo wiele mówi o tym jakie cechy posiada dana osoba. Okazuje się, że to, w jaki sposób zakładamy stanik także może dostarczyć informacji o cechach naszego charakteru, zobaczcie.

zakładanie stanika.jpg

Co sposób zakładania stanika mówi o Twojej osobowości? Zobacz

To jakie gesty wykonujemy, czy w jaki sposób zabieramy się do pewnych czynności może sygnalizować to, jakie posiadamy cechy charakteru.Pozornie niezwiązane z naszą osobowością czynności mogą zdradzać, czy jesteśmy wytrwali, cierpliwi, czy też wręcz przeciwnie.

Zobacz też: KTO I JAK CZĘSTO PATRZY NA TWÓJ BIUST?

Według Patti Wood, autorki książek o mowie ciała, która wykłada na Uniwersytecie Emory w Atlancie w USA nawet zakładanie bielizny może pokazywać jakie cechy charakteru posiadamy. Co zatem sposób w jaki zakładamy stanik może o nas mówić?

Tradycyjne zapinanie z tyłu na plecach

Kobiety, które zapinają stanik z tyłu na plecach jesteś osobą, która stara się być wierna tradycji i tego, czego została w życiu nauczona. Zanim podejmiesz jakieś poważniejsze działania i decyzje najpierw dokładnie je przemyślisz. Do dużych zmian musisz się dobrze przekonać, inaczej wolisz pozostawić stary dobry porządek, który nigdy nie zawodzi.  

Zobacz też: POZNAJCIE STANIKOWE TRIKI, KTÓRE ZDECYDOWANIE UŁATWIĄ WAM ŻYCIE 

Osoby korzystające z tej metody są jednak także bardzo przyjazne i wierne. Są także świetnymi słuchaczami i potrafią pocieszać i być wsparciem w trudnych chwilach dla innych. 

zakładanie stanika.jpg

Mowa naszego ciała objawia się w codziennych czynnościach

Zapinanie z przodu i przekręcanie na plecy

Jeśli to jest Twoja odruchowa metoda zapinania biustonosza to jesteś osobą, która jest charyzmatyczna i lubi być zauważona. Osoby takie lubią mieć kontrolę i wiedzieć, że będą wyglądać dobrze. Zapinanie stanika z przodu daje im gwarancję, że nie przeoczą, żadnego zapięcia i wszystko będzie się trzymać idealnie.

Osoby te cenią sobie także dobre poczucie humoru, lubią się uczyć nowych rzeczy, ale także dość szybko się nudzą.

 

Kupowanie staników z zatrzaskiem z przodu

Są osoby, które wolą zapinać stanik z przodu, dzięki temu nie muszą się męczyć z zapinaniem haczyków na ślepo lub przekręcaniem stanika. To zazwyczaj kobiety, które nie lubią tracić czasu i bezsensownie go marnować. Lubią konkrety i zwięzłość.

Zobacz też: MARZY CI SIĘ PIĘKNY I JĘDRNY BIUST? POZNAJ PROSTY I SKUTECZNY SPOSÓSB 

Takie osoby cenią sobie efektywne działania, które przynoszą realne korzyści. Bywają władcze, stanowcze i zdecydowanie lubią mieć kontrolę nad swoim życiem. Od innych także oczekują szybkich i konkretnych działań. 

Wkładanie już zapiętego stanika

Jeśli najpierw zapinasz każdy, nie ważne czy zwykły czy koronkowy stanik, a dopiero później zakładasz go przez głowę, to jesteś osobą, która wykazuje się ostrożnością. Osoby stosujące tę metodę są dokładne w swoich działaniach. Dużo analizują i ostrożnie podejmują decyzje.

Zanim się na coś zdecydują lubią usłyszeć dokładne wyjaśnienia, a nawet zobaczyć odpowiednie statystyki.

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Poniedziałek 24.08.2015 (aktualizacja: 2015-08-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
Bez sensu... Jeśli ktoś ma duży biust lub po prostu nie jest deską to ma do wyboru tylko dwie opcje: zapina z tyłu, klasycznie albo ma zapięcie z przodu. Inaczej się nie da.
Dodano: 2015-09-05 12:29:11 Zgłoś nadużycie
Anonim
głupota straszna az zaluje tyego czasu zmarnowanego na czytaniu.......
Dodano: 2015-08-24 23:19:14 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×