Córka Anny Nicole Smith modelką!

Córka skandalistki Anny Nicole Smith wystąpiła w kampanii ubrań dla dzieci marki Guess. Zobaczcie zdjęcia małej Dannielyn. Podobna do mamy?

Dannielynn Birkhead

Córka Anny Nicole Smith modelką!

 

6 letnia Dannielynn Birkhead to córka sławnej skandalistki Anny Nicole Smith. Mała ślicznotka ostatnio poszła w ślady sławnej mamy i wzięła udział w kampanii marki Guess. Sama Anna Nicole zastąpiła swego czasu Claudię Schiffer w kampaniach Guess'a i trzeba przyznać, że były to jedne z lepszych zdjęć w historii marki. Wygląda na to, że Dannielynn powtórzy sukces swojej mamy i wyrośnie na prawdziwą gwiazdę! Oby tylko nie powtórzyła błędów Anny Nicole. Jak pamiętamy (lub nie) sławna celebrytka zmarła parę lat temu z powodu przedawkowania narkotyków i zostawiła Dannielynn bez rozstrzygnięcia kto jest jej ojcem... Na szczęście sprawa wyjaśniła się i dziewczynka mogła zamieszkać z biologicznym ojcem, który swoją drogą lubi ogrzewać się w blasku sławy zmarłej partnerki i własnej córki...

Co z tego wyniknie, zobaczymy! Na razie zobaczcie parę zdjęć Dannielynn Birkhead dla Guess oraz jej mamy dla tej samej marki, wiele lat wcześniej:

Dannielynn Birkhead

Dannielynn Birkhead

Dannielynn Birkhead

i Anna Nicole Smith

Dannielynn Birkhead

Dannielynn Birkhead

Nie tylko córeczka Anny Nicole Smith bawi się w modelkę! Anja Mazur, córka Alessandry Ambrosio też stawia pierwsze kroki w modelingu. ZOBACZCIE tutaj jej pierwszą profesjonalną sesję!

aambrosio3-v-7nov12-pr-b-1080x720-4437805189988db9024898943bb717b0_c66b14.jpg

Foto: mat.prasowe

Zródło: MilionKobiet.pl


Dodał(a): Natalia Kovacs , Wtorek 27.11.2012 (aktualizacja: 2012-11-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×