Czas na przepych!

Przed nami Sylwester i Karnawał - idealny czas dla tego trendu. Wszystko kipi od złota i mieni się od kamieni i jest w iście królewskich kolorach takich jak złoto, czerń, fiolet czy szmaragd. Chcesz się zainspirować na nadchodzący sezon? Koniecznie obejrzyj nasz przegląd!

Czas na przepych!

Czas na przepych!

Każda z Nas w czasie Karnawału i Sylwestra chce wyglądać fantastycznie i sprawić, że wszystkie oczy będą zwrócone tylko na nią. Inspirując się trendem Bizancjum jest to możliwe! Wszystko to dzięki połączeniu czerni i złota, a także krzykliwych printów. Motywem przewodnim jest dewiza, że całość ma się rzucać się w oczy.

Inspiracje pochodzą z kolekcji takich domów mody jak Dolce & Gabbana czy Chanel, które na pokazach przedstawiły swoje wersje przepychu. Ociekały one złotem i przepełnione były ciężkimi bransoletami, naszyjnikami i opaskami z kamieniami. Do tego najlepsze materiały i wykończenia. Wszystko to sprawiło, że trend wywołał furorę wśród gwiazd. Chętnie pokazują się w kreacjach związanych z przepychem. Przykładem jest Vanessa Hudgens, która wykończyła swój look wysoko upiętą fryzurą z warkoczem niczym królowa Teodora.

Specjalnie dla Was z okazji nadchodzącego czasu imprez przejrzałyśmy sieć. Przygotowałyśmy przegląd najciekawszych ubrań zgodnie z trendem Bizancjum. Chcecie się zainspirować? Zobaczcie co znalazłyśmy!
Źródło: MilionKobiet.pl

Foto : Shutterstock / Mat. prasowe / FameFlynetDodał(a): Natalia Kazimierczuk , Wtorek 17.12.2013 (aktualizacja: 2013-12-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×