Czy Anna Mucha przesadziła ze stylizacją?

Piękna suknia, ale czy aby odpowiednia do okoliczności?

Anna Mucha

Wczoraj miała miejsce premiera filmu "Wkręceni 2". Jest to kontynuacja filmu "Wkręceni". W obsadzie znaleźli się m.in.: Paweł Domagała, Małgorzata Socha, Marta żmuda Trzebiatowska i Basia Kurdej - Szatan. Na premierze jednak nie zabrakło plejady innych gwiazd. Pojawiła się m.in. Natalia Siwiec, Katarzyna Cichopek czy Antek Królikowski, lecz niewątpliwie największą uwagę przykuwała Anna Mucha.

Aktorka bowiem miała na sobie piękną, długą suknię z cekinami w czarnym kolorze. Kreacja doskonale podkreślała figurę Anny Muchy, ale poprzez swój długi tren bywała także kłopotliwa - zaczepiała się o obcasy, co widzimy na jednym ze zdjęć.

Gwiazda prezentowała się zjawiskowo, lecz czy aby na pewno była to odpowiednia kreacja na premierę filmu, która bądź co bądź miała miejsce po prostu w kinie? Ta kreacja zdecydowanie bardziej pasuje na wielkie gale. Anna Mucha spokojnie mogłaby ją założyć na galę rozdania Złotych Globów, czy na nasze polskie Telekamery, ale na wczorajsze wydarzenie zdecydowanie bardziej pasowały mini, na które postawiła większość pań.

Jak wam się podoba kreacja Anny Muchy?Anna-Mucha

Anna-Mucha

Anna-MuchaZobacz także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: KAPiF

Dodał(a): Anka P. , Czwartek 15.01.2015 (aktualizacja: 2015-01-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×