Czy można być modelką nosząc rozmiar 52?

Tess Holiday udowadnia, że tak. Sprawdźcie sami, jak się sprawdza w tej roli.

tess holiday

Tess Holiday nigdy nie należała do szczupłych osób. Jak wiadomo, wiele dziewcząt marzy o zostaniu modelką, lecz ona przez długi czas była krytykowana ze względu na swój niski wzrost i dużą wagę, więc nie sądziła, że ma jakiekolwiek szansę na karierę w tej branży.

Ku zaskoczeniu Tess, zainteresowała się nią brytyjska agencja MiLK Model Management, która to podpisała z nią kontrakt, a to wszystko dzięki temu, że modelka umieszczała swoje zdjęcia na Instagramie. To właśnie za pomocą portalu odnalazła ją właścicielka agencji, Anna Shillinglaw. 

Modelkę XXL na Instagramie obserwuje ok. 320 tys. osób. Niewątpliwie wyróżnia się ona sylwetką nawet wśród pozostałych modelek plus size, ale jednocześnie pokazuje, że doskonale czuje się przed obiektywem. 

Co ważne, Tess została wpisana na listę najlepszych modelek plus size przez magazyn Vogue Italia! Zawdzięcza to m.in. temu, że jest niezwykle aktywna fizycznie. Przyznaje, że ćwiczy co najmniej cztery razy w tygodniu. Modelka udowadnia też, że rozmiar nie jest najważniejszy. Jest szczęśliwą żoną i matką 9-letniego syna. Jej wymiary to 167 cm wzrostu i rozmiar 52.Zobaczcie zdjęcia tej modelki XXLSpending my entire vacation in a bikini✔️ Not giving a fuck ✔️ #effyourbeautystandards

✨Tess Munster💯✨(@tessholliday)張貼的相片 於 張貼


Ethereal bitch 👊 BTS w/ @themanuc #plussizemodel #testshoot #tessmunster #tessholliday #effyourbeautystandards

A photo posted by ✨Tess Munster💯✨ (@tessholliday) onZobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Instagram


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 28.01.2015 (aktualizacja: 2015-01-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (5)

Awatar
nakoro
Niby warto też pokazywać takie kobiety, ale... moim zdaniem jest pewna różnica między kobietą o pełnych kształtach, która może być pulchna, a przewlekłą otyłością, która tu się pojawia. Ciężki temat, ale mimo wszystko podziwiam panią, że nie boi się pokazać.
Dodano: 2015-04-07 15:04:21 Zgłoś nadużycie
Anonim
hmmm. pewnie, że można, aleeeee...sama noszę ubrania ok. 44 rozm. i grubo bym się zastanowiła nad tym czy pokazac publicznie tyłek,,,
Dodano: 2015-03-09 13:19:56 Zgłoś nadużycie
Anonim
jak widac mozna, ale nie wiem do konca czy to jest fajne, nie mowie ze same patyki maja byc tylko ale mozna wygaldac zdrowo albo nie i chodzi tu i niedowage jak i nadwage. ta dziecyzna wyglada na zdrowa i jest modelka http://bejeans.pl/ona/odzie/jeansy/jeansy-levi-sr-5403-modern-slight-curve-skinny-clear-water-19032.html wiec ja nie wiem zalezy od gustu...
Dodano: 2015-02-13 15:48:09 Zgłoś nadużycie
Anonim
ona jest aktywna fizycznie? wolne żarty. to od aktywności ma te zwały tłuszczu na udach i ramionach?
Dodano: 2015-01-29 21:39:04 Zgłoś nadużycie
Anonim
może 62, ale na pewno nie 52. i niestety, sama jestem osobą z nadwagą, chociaż nie aż taką, ale to jest okropny widok- mobilizuje do zadbania o siebie, żeby przynajmniej, jak nie uda sie schudnąć, to nigdy nie doprowadzić sie do takiego stanu.
Dodano: 2015-01-29 18:41:54 Zgłoś nadużycie