Czy wzorem męskiego stylu jest mężczyzna drwal?

Była era mężczyzn metroseksualnych i innych, tymczasem na ulicach zaczyna pojawiać się nowy styl... drwala! Sprawdźcie na czym polega.

Czy wzorcem męskiego stylu jest mężczyzna drwal

Czy wzorem męskiego stylu jest mężczyzna drwal?


Po erze blogerek, które zrobiły wręcz światową karierę, przyszedł czas na erę BLOGERÓW! Tak, teraz mężczyźni przejmują pałeczkę. Najbardziej znanym w Polsce do tej pory jest Ekskluzywny Menel, który jednocześnie jest przedstawicielem trendu, który coraz śmielej gości na ulicach, czyli mężczyzn drwaloseksualnych.

Czym się charakteryzuje ten styl?


To przede wszystkim mężczyzna z krwi i kości. Dobrze zbudowany, z brodą, w koszuli w kratę, lubiący spacery po lesie, a nie po centrum handlowym, to też nie jest wymuskany, ćwiczący pozy przed lustrem chłopiec.

Przyznajcie - tęskniłyście za męskim facetem na ulicy? A może nawet obawiałyście się, że już się skończyli? Myślicie, że metroseksualni panowie zaczną zmieniać swój image?

Ekskluzywny Menel, czyli Kamil Pawelski zaczął już nawet nieźle zarabiać na swoim blogu, który jednocześnie jest jego jedynym źródłem utrzymania.

Więcej informacji na temat ery drwaloseksualnych mężczyzn znajdziecie TUTAJ

Zobaczcie, jak się prezentuje mężczyzna drwal, którego prezentuje m.in. Ekskluzywny Menel


Czy wzorcem męskiego stylu jest mężczyzna drwal?

Czy wzorcem męskiego stylu jest mężczyzna drwal?

Czy wzorcem męskiego stylu jest mężczyzna drwal?


Polecamy także nagranie, na którym Ekskluzywny Menel opowiada o swojej pasji:Zobaczcie także:


Źródło: MilionKobiet.pl/ DDTVN
Foto: Instagram/ YouTube
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 19.11.2014 (aktualizacja: 2014-11-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
a mnie się nie podoba ta drwalowa moda http://www.rzeczpospolitababska.pl/index.php/2014/12/o-tym-jak-faceci-metro-zmienili-sie-w-metro-drwali/
Dodano: 2014-12-01 22:23:29 Zgłoś nadużycie
Anonim
podoba mi się :) mój facet podobnie się nosi, może trochę bardziej elegancko tylko. ale fryzurę, a szczególnie zarost ma bardzo podobny, może trochę krótszy, bo odkąd używa multigrooma to raczej woli go przycinać niż zapuszczać. ale to też ma swój urok ;)
Dodano: 2014-11-20 15:05:36 Zgłoś nadużycie