David Beckham parodiuje kampanie Calvina Kleina

Takiego video z Davidem Beckhamem jeszcze nie widziałyście.

David Beckham parodiuje kampanie Calvina Kleina

Ostatnio było głośniej o Victorii Beckham, a także o jej związku z Davidem, niż o samym piłkarzu i modelu. Mówiło się m.in. o tym, iż ich przepisem na udany związek jest to, że są zadbani i podobają się sobie. Ona, choć ma wiele na głowie, nie pozwala sobie na chodzenie po domu w rozciągniętych dresach, czy wałkach na głowie. David także musi się starać, bowiem Victoria nie toleruje u niego zarostu. W programie Jamesa Cordena zdradził, co usłyszał od swojej żony: Powiedziała mi: Nie ma mowy, żebym cię pocałowała, dopóki nie zgolisz tej brody!

Ciekawe, czy Victoria Beckham mobilizuje Davida do pracy nad swoim ciałem, które bez dwóch zdań prezentuje się wprost idealnie i większość pań nie kojarzy go z kariery piłkarskiej, lecz właśnie z nienagannej figury. 

Posiadanie idealnej figury przez Davida Beckhama oraz jego dystans do siebie postanowił wykorzystać w swoim programie James Corden. To właśnie w trakcie "The Late Late Show" zaprezentowano nagranie, na którym to David i James parodiują kampanię bielizny Calvina Kleina. Były piłkarz ma poważną minę i zachowuje się jak profesjonalny model. Z kolei komik, którego ciało jest dalekie od ideału, robi sobie żarty. Materiał jest bardzo zabawny. Zobaczcie same: 
Zobaczcie także: Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: YouTube

Dodał(a): Anka P. , Czwartek 02.04.2015 (aktualizacja: 2015-04-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
Im starszy tym przystojniejszy
Dodano: 2015-04-03 08:18:02 Zgłoś nadużycie
Anonim
boscy :-)))
Dodano: 2015-04-03 08:08:30 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×