David Beckham prezentuje wyjątkowe ubrania H&M

W sieci furrorę zrobiła kolejna reklama z serii Moder Essentials selected by David Beckham. Przystojny brytyjczyk po raz trzeci pokazał najciekawsze projekty szwedzkiego domu mody w zabawny i niekonwencjonalny sposób. Przypominając wszystkie filmy zrealizowane przez Beckhama dla H&M-u zastanawiamy się, czy aby tych kolekcji coś nie łączy poza twarzą Davida?

David Beckham prezentuje wyjątkowe ubrania H&M

Pierwsza kampania Moder Essentials pojawiła się w sieci 10 miesięcy temu, razem z wejściem do sklepów kolekcji Wiosna/Lato 2015. David wchodzi do baru dla Panów i bezapelacyjnie wygrywa ze swoim przeciwnikiem w bilarda. Kurtka bomber i zwykła bluza z długim rękawem wygląda bardzo elegancko na tle koszul i czarnych garniturów.
Następny film, nieco dłuższy został opublikowany we wrześniu podczas promowania kolekcji Jesień/ Zima 2015/2016. Został nakręcony z udziałem komika Kevina Hart, który nadał brytyjskiemu otoczeniu Beckhama trochę śmiesznego tonu. Chyba poszło im całkiem nieźle, gdyż całość zamknęła się w prawie 7 minutach - ogląda się przyjemnie i z uśmiechem na twarzy zauważa poszczególne elementy kolekcji: żółto-granatowy sweter, bielizna i podkoszulki (również promowane przez Beckhama w oddzielnej kampani dla H&M), czerwona koszula w kratę czy granatowy garnitur z białą, taliowaną koszulą. Podobno kolekcja rozeszła się równie szybko, co “słynne” projekty Balmain dla sieciówki. Zwróćcie również uwagę na nieodłączną bomber.
Ostatnio opublikowana trzecia odsłona popularnej kampanii po raz kolejny ma humorystyczny charakter. David Beckham jako celebryta jest naśladowany przez wszystkie osoby w pobliżu, nie tylko mężczyzn, lecz także kobiety, dzieci i… psa. Czy jest jakiś element powtarzalny? Pozostawimy to Waszym spostrzegawczym oczom!


Zobaczcie także:Foto: Mat. prasowe/ YouTube

Dodał(a): Anna Guzek , Poniedziałek 01.02.2016 (aktualizacja: 2016-02-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×